| Rajzoljon pontosan parallax nélkül |
| Professzionális színek azonnal a kicsomagolás után |
| Gördülékeny vonások 16384 nyomásszinttel |
| Kényelem hosszú alkotás során is |
XPPen Artist Pro 22 (2. gen.) – 21,5"-es rajztábla QD LCD kijelzővel, állítható állvánnyal és elemmentes tollal.
Az XPPen Artist Pro 22 (2. generáció) egy csúcskategóriás grafikus kijelző digitális művészek, grafikusok, illusztrátorok, animátorok, fotósok és videószerkesztők számára. Elődjéhez képest 2.5K QHD felbontást (2560 × 1440) kínál 21,5 hüvelykes képátlón, teljesen laminált panellel, AG nano-maratott üveggel és Calman Verified színkalibrációval – azaz pontos színeket már a kicsomagolás után. Ennek köszönhetően minimális parallaxissal, a sarkokig éles rajzolattal és rendkívül hű színvisszaadással alkothat.
A kijelző az Adobe RGB 99%-át / az sRGB 99%-át / a Display P3 94%-át fedi le, 16,7 millió színt jelenít meg, kontrasztaránya pedig 1000:1. A teljes laminálás és a matt, „papírszerű” üveg csökkenti a tükröződést és javítja a toll feletti kontrollt; az átlagos színeltérés (ΔE < 1, tipikusan Adobe RGB-ben) professzionális pontosságot igazol.
A csomag tartalmazza az X3 Pro Smart Chip stylust 16 384 nyomásszinttel és 60°-os dőlésszög-támogatással – alacsony aktiválási erővel és nagy vonalstabilitással a magabiztos, késleltetés nélküli vonásokért. A ≥ 220 RPS jelentési sebesség és az 5080 LPI felbontás zökkenőmentes és pontos érzékelést biztosít.
Az állítható ACS02 állvány 16° és 90° közötti tartományban lehetővé teszi a grafikusok és illusztrátorok számára, hogy megtalálják a munkájukhoz tökéletes szöget, ezzel csökkentve a terhelést a hosszú munkafolyamatok során. Ezenkívül a szabványos VESA tartó (100×100 mm) sokoldalú rögzítési lehetőségeket kínál. Összességében az XPPen Artist Pro 22 (2nd gen) kiváló funkciókat és teljesítményt nyújt digitális művészeknek, grafikusoknak, illusztrátoroknak, animátoroknak, fotósoknak, videószerkesztőknek és még az OSU! játékosoknak is. A táblagépet kiváló minőségű kidolgozás, fejlett technológiák és felhasználóbarát kialakítás jellemzi, amely kielégíti a különböző kreatív szakemberek igényeit. Akár összetett tervezési projekteken dolgozik, műalkotásokat hoz létre, online tanul vagy OSU!-t játszik, ez a táblagép megbízható és hatékony eszközöket kínál céljai eléréséhez.
Jellemzők:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 476 mm |
| Aktív terület magassága | 267,8 mm |
| Nyomásszintek | 16384 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Pontosság | 0,5 mm |
| Állítható gombok száma | 11 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Interfész | USB-C, 3.5mm jack, HDMI |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 21,5 " |
| Kijelző felbontása | 2560x1440 |
| Megjelenítési technológia | IPS |
| Visszajelzés | 14 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Nézési szög | 178 |
| Adobe RGB színskála | 99 |
| sRGB színtartomány | 99 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 362 mm |
| Méret szélesség | 547 mm |
| Méret mélység | 33,4 mm |
| Súly | 5550 g |
igen, igazad van, elnézést kérünk, a frissítést kijavítottuk.