| Nagy 23,8"-os kijelző az alkotáshoz |
| Precíz vonások a 8192 szintnek köszönhetően |
| Laminált, tükröződésmentes felület |
| Többet rajzolhat töltés nélkül |
| Csomagküldő | díjmentes | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 2 690 Ft | 5. 6. Önnél |
Professzionális XPPen Artist 24 grafikus tábla, passzív stylus, 23,8“-os multifunkciós kijelző, 1920×1080p felbontás, színskála: 90% NTSC, 94% Adobe RGB.
Ez a professzionális grafikus tábla ideális eszköz azon művészek és kreatívok számára, akik el szeretnének merülni a digitális művészet világában. Kivételes teljesítménye számos funkcióval és hordozhatósággal párosulva biztosítja az önkifejezéshez szükséges alkotói szabadságot. A 23,8 hüvelykes IPS kijelző tiszta és élénk képpel nyűgöz le, míg az 1920×1080p felbontás páratlan színpontosságot és részletgazdagságot garantál. Multifunkcionalitása számos lehetőséget nyit meg a grafikai tervezéstől a játékon át a filmnézésig. A kijelző 527×296 mm-es aktív felülettel, 8 ms-os válaszidővel és 250 cd/m2 fényerővel büszkélkedhet, ami hozzájárul a pontos és kényelmes felhasználói élményhez.
A kijelző teljesen laminált technológiával készült, matt textúrája pedig véd a tükröződés ellen. Ezáltal a papírra rajzolás érzetét kelti, és kiemeli a kivételesen éles részleteket. A 132%-os sRGB színskálának és az akár 3000:1 kontrasztaránynak köszönhetően az Artist 24 FHD természetes színátmeneteket, rendkívüli pontosságot és színtelítettséget kínál, amelyek életre keltik legvadabb ötleteit. A P05R elemmentes stylus lehetővé teszi, hogy az alkotásra koncentráljon, töltési szünetek nélkül. A 8192 nyomásérzékenységi szint pontosan meghatároz minden egyes vonást, legyen az gyenge vagy erős, biztosítva a sima és finom vonalvezetést. A 60°-os dőlésfelismerő funkciónak köszönhetően elég a tollat egyszerűen megdönteni, hogy árnyékokat adjon alkotásához. Ezzel az eszközzel itt az ideje, hogy felszabadítsa belső művészét.
A pontosságra helyezett hangsúly különbözteti meg az Artist 24 FHD-t a piacon lévő többi grafikus táblától. Az innovatív technológiáknak köszönhetően a kurzor pontos követése a táblagép minden sarkában elérhetőbb, mint valaha. Tapasztalja meg a páratlan mozgási pontosságot és munkahatékonyságot. A táblagép emellett több USB-porttal is rendelkezik, amelyek lehetővé teszik különféle külső eszközök, például egerek és billentyűzetek csatlakoztatását. Minden grafikusnak megvan a kedvenc szoftvere, és a széles közönség kiszolgálása érdekében biztosítottuk a kompatibilitást a főbb operációs rendszerekkel (Mac OS és Windows), valamint az olyan művészeti alkalmazásokkal, mint az Adobe Photoshop, GIMP, Blender és mások. Természetesen ezen alkalmazásokban a funkciógombok támogatása és személyre szabhatósága is adott.
Tartsa stylustollát biztosan a helyén a prémium kategóriás, letisztult tolltartónak köszönhetően (amely póthegyeket is tartalmaz). Használja táblagépét bármikor, amikor megihleti. Könnyen hordozható, így remek társa lesz utazásai során is. Bármilyen rajzolási pozíciót is preferál, az Artist 24 FHD 16° és 90° között állítható dőlésszögével megfelel az igényeinek, mindössze egy enyhe nyomással. Maradjon naprakész minden feladatával a legtermészetesebb munkapozícióban. Ez a táblagép univerzális VESA furatkiosztással rendelkezik külső tartókhoz, a csiptetős, átmenő, fali tartóktól kezdve az asztali készletekig. Ennek köszönhetően robusztus művészi teret hozhat létre.
Döntse a kijelzőt jobb szögbe, húzza közelebb az Önnek megfelelő rajzolási pozícióba, tolja oldalra, ha szükséges, vagy bármilyen más módon. Az asztalon lévő kábelrengeteg helyett az Artist 24 FHD táblagépet egyszerűen csatlakoztathatja számítógépéhez a mellékelt USB-C kábel segítségével. Csak csatlakoztassa, állítsa be, és kezdjen el alkotni. Az Artist 24 FHD több, mint egy rajztábla. Fedezze fel további lehetőségeit a PC-ről származó tartalom kiterjesztésével vagy tükrözésével a hatalmas képernyőre, így átfogó, magával ragadó vizuális élményt kap, legyen szó alkotásról, játékról, videókról vagy szórakozásról.
Megjegyzés: A stylus túlzott nyomása mélyedéseket vagy egyéb sérüléseket okozhat az érintőfelületen.
Tulajdonságok:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 527 mm |
| Aktív terület magassága | 296 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Pontosság | 0,5 mm |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB-C |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 23,8 " |
| Kijelző felbontása | 1920x1080 Full HD |
| Megjelenítési technológia | IPS |
| Nézési szög | 178 |
| Adobe RGB színskála | 94 |
| NTSC színtartomány | 90 |
| sRGB színtartomány | 127 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 361 mm |
| Méret szélesség | 590 mm |
| Méret mélység | 34 mm |