| Érzékeny mozdulatok kompromisszumok nélkül |
| Könnyű társ az utazáshoz |
| Gyors válaszidő Osu-hoz |
| Alkoss kényelmesen bárhol és bármikor |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 5. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 4. Önnél |
XPPen Deco 640 rajztábla 16 000 nyomásérzékenységi szinttel, hordozható digitális rajztábla 8 gyorsbillentyűvel Osu! játékhoz, grafikai tervezéshez.
A csúcskategóriás 16 384 nyomásérzékenységi szintnek, a 220 RPS válaszadási sebességnek és a 60°-os dőlésérzékelésnek köszönhetően a Deco 640 rajztábla lehetővé teszi, hogy könnyedén megörökítse azonnali inspirációit. A kezdők a legjobb eszközt érdemlik. A tágas, 16×9 cm-es rajzfelületnek, valamint a 8 programozható gombnak és a praktikus rajztollnak köszönhetően hatékonyan és kényelmesen sajátíthatja el a táblagépen való rajzolás készségeit. A Deco 640 több, mint egy rajztábla. Mivel kellően vékony és könnyű, digitális jegyzetfüzetként is megállja a helyét.
Használja szabadkézi íráshoz az iskolában vagy az irodában, hogy soha ne felejtsen el egyetlen fontos gondolatot sem. Kompakt méretének és nagy válaszadási sebességének köszönhetően a Deco 640 tökéletes partnere lesz a népszerű, gyors és ingyenes Osu! ritmusjátékhoz is. Sőt, ez a táblagép ideális eszköz illusztrációkhoz, animációkhoz, fotóretusáláshoz, távoktatáshoz, dokumentumok aláírásához stb. A Deco 640 rajztábla kompatibilis a Windows 7 vagy újabb, a macOS 10.13 vagy újabb és az Android 10.0 vagy újabb operációs rendszerekkel. Emellett támogatja az olyan népszerű rajz- és tervezőprogramokat, mint a Photoshop, az Illustrator, a SAI és a Meidibang.
Tulajdonságok:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 160 mm |
| Aktív terület magassága | 90 mm |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Pontosság | 0,03 mm |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB-C |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 150 mm |
| Méret szélesség | 188 mm |
| Méret mélység | 7,7 mm |
| Súly | 170 g |