| Pontos vonások késleltetés nélkül |
| 8192 nyomásszint a részletekért |
| Alkosson vezeték nélkül több mint 10 órán át |
| Nyolc gyorsbillentyű gyorsítja az alkotást |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 5. Önnél |
XPPen Deco MW rajztábla (8×5 hüvelyk aktív felület) X3 Elite elemmentes tollal és 8 gyorsbillentyűvel, Chrome OS és Windows kompatibilis.
Bővítse ki kreatív látókörét egy csúcskategóriás vezeték nélküli rajztáblával, amely hihetetlenül gazdag lehetőségeket és széles körű kompatibilitást kínál az operációs rendszerek és művészeti szoftverek között. Az XPPen Deco MW grafikus tábla az új X3-Smart-Chip tollal van felszerelve, amely még jobb rajzolási élményt nyújt, különösen gyorsabb válaszidőt, stabilabb teljesítményt és pontosabb pozicionálást. A 8192 nyomásérzékenységi szintnek és az akár 60 fokos dőlésszög-funkciónak köszönhetően könnyen formálhat finom vonalakat és hozhat létre egyedi remekműveket. Határtalan művészi önkifejezése olyan eszközt érdemel, amely képes azt közvetíteni.
A Deco MW rajztábla továbbá nyolc gyorsbillentyűvel rendelkezik, amelyek testreszabhatók a különböző szükséges billentyűkombinációkhoz, kiváltva ezzel a számítógép billentyűzetét. A billentyűkön található tapintható dudorok segítségével félhomályban is gyorsan azonosíthatja a megfelelő gyorsbillentyűt, ami segít felgyorsítani a munkát. A Deco MW kompatibilis a Windows 7 (vagy újabb), Mac OS X 10.10 (vagy újabb), Android 6.0 (vagy újabb), Chrome OS 88 (vagy újabb) és Linux rendszerekkel. Ugyanilyen jól együttműködik a legtöbb fő művészeti szoftverrel, többek között a Photoshoppal, Illustratorral, SAI-val, GIMP-pel, Kritával, MediBang Painttel, FireAlpacával, Blenderrel és másokkal.
A Deco MW rajztábla nagy kapacitású lítium akkumulátorral (1000 mAh/3,7 V) van felszerelve, amely több mint 10 órás üzemidőt biztosít, így egész nap kitart a teljesítmény. Vigye magával ezt a táblagépet, ahová csak szeretné, és örökítse meg inspirációit abban a pillanatban, amikor jönnek. A készülék vékony háza a megfelelő mérettel és vonzó érintési élménnyel könnyen hordozható az utazások során. Kreativitásának bármikor és bármikor szabad utat engedhet. A láthatatlan elképzelések és a valós prezentációk csupán egy Deco rajztáblányira vannak egymástól. A termék 2 vibráló színváltozatban (fekete, rózsaszín) érhető el.
Vlastnosti:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 203 mm |
| Aktív terület magassága | 127 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 200 rps |
| Vezeték nélküli válaszsebesség | 200 rps |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB-C, Bluetooth |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 259,8 mm |
| Méret szélesség | 157,8 mm |
| Méret mélység | 8,8 mm |
| Súly | 500 g |