| Alkosson profi módon útközben is |
| 16 384 nyomásszint, tökéletes pontossággal |
| Élethű színek az életteli illusztrációkhoz |
| Nagy, 12,2"-es kijelző kompromisszumok nélkül |
| Csomagküldő | díjmentes | 4. 29. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 4. 29. Önnél |
Professzionális grafikai táblagép 12,2" X-paper IPS kijelző, 2160×1440, aktív felület 263×148 mm, 16 384 nyomásszint, az érzékelő réteg felbontása 2540 lpi
Képzelje el a stúdióminőségű grafikai alkotást – de nem feltétlenül a stúdióban. Az XPPen ArtMobile lehetővé teszi, hogy útközben is úgy alkosson, mint egy profi. A professzionális stúdiók legjavát ötvözi egy vékony, 12,2 hüvelykes táblagépben. A tökéletes mobilitásnak köszönhetően bármilyen elképzelést úgy kelt életre, mint még soha. A mellékelt X3 Pro stylus nagy teljesítményű rajzchippel, 16 ezer nyomásszinttel és EMR (elektromágneses rezonancia) technológiával van felszerelve, magasabbra téve a lécet a táblagépen való rajzolás és alkotás élményében – finoman, pontosan és zökkenőmentesen. Az XPPen ArtMobile lenyűgöző képeket jelenít meg élethű színekkel a széles, 109%-os sRGB színskálának és a hihetetlen, 16,77 millió színből álló választéknak köszönhetően. Ennek köszönhetően még a legszínesebb műalkotások is páratlan élénkséggel és pontossággal kelnek életre.
Főbb jellemzők:
| Grafikus táblagép | |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
|---|---|
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Interfész | USB-C |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 16 " |
| Megjelenítési technológia | IPS |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Nézési szög | 178 |
| Adobe RGB színskála | 82 |
| NTSC színtartomány | 77 |
| sRGB színtartomány | 109 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 192 mm |
| Méret szélesség | 279 mm |
| Méret mélység | 6,9 mm |
| Súly | 599 g |
Digitális grafikus táblagépet szeretnék vásárolni.
Érdeklődnék, hogy ez a terméket laptopokra (Lenovo, Win 8.1 és egy a legújabb operációs rendszerrel ellátott) és Androidos okostelefonokra (pl.: Xianomi Redmi Note 12 Pro 5G-hez) lehet-e csatlakoztatni adatmentés/átvitel céllal?