| Alkoss bárhol könnyedén |
| Finom vonások a 8192 nyomásszintnek köszönhetően |
| Vezéreld a munkát 6 gyorsbillentyűvel |
| Élvezd az éles Full HD kijelzőt |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 18. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 15. Önnél |
XPPEN Artist 10 grafikai tábla, 2. generáció X3 tollal, 10,1" multifunkciós kijelző, 1920×1080p felbontás, 6 gyorsgomb, Win/MacOS/Android támogatás
Ideális hordozható grafikus táblagép utazáshoz.
Az XPPen Artist 10 2. generációja egy ideális hordozható grafikus táblagép nemcsak grafikusok és művészek számára, akik otthon és útközben is használhatják digitális alkotáshoz. Az Artist 10 10,1" IPS-ADS kijelzővel rendelkezik, amelyre akár 8192-es nyomásérzékenységgel rajzolhat. A 6 testre szabható gyorsbillentyű maximális funkcionalitást, gyorsaságot és kényelmet garantál.
Többfunkciós grafikus táblagép fényes kijelzővel
Az XPPen Artist 10 (2. generáció) grafikus táblagépet
nemcsak grafikai alkotómunkára tervezték.
A 10,1"-es, 1920×1080p felbontású IPS
kijelzőnek köszönhetően más támogatott eszközökhöz való csatlakozás
után élvezheti a kedvenc filmjeit vagy játszhat
kedvenc játékaival. A kijelző aktív felülete
224,49×126,7 mm, a betekintési szöge pedig
178°. 
Modern stylus
A csomag tartalmazza az X3 Elite stylust. Ez a legmodernebb,
elem nélküli stylus hatszögletű, csúszásmentes kialakítással és
szilárd fogással rendelkezik, amely nem morzsolódik és biztosan fekszik a kézben. A stylus előnye a hosszabb élettartam, a mindössze
3 grammos súly és a gyorsabb válaszidő. Rajzolás és
írás közben biztosan értékelni fogja a 60°-os
dőlésszög-érzékelést is.
A 8192 nyomásszintnek köszönhetően a stylus pontosan az
Ön elképzelései szerint képes alkotni. A stylussal természetesebb és
finomabb vonásokat rajzolhat.

Testreszabhatóság karnyújtásnyira
Fedezze fel a 6 gyorsbillentyűt, amelyek testre szabhatók
a különféle szükséges billentyűkombinációkhoz, kiváltva ezzel a számítógép billentyűzetét. A gombokon tapintható
jelzések találhatók, amelyek lehetővé teszik a gyors azonosítást
és a megfelelő parancs kiválasztását még sötét környezetben is.

Széles körű program- és operációs rendszer
támogatás
Támogatja a Windows 7 (és újabb), Chrome OS 88 (és újabb), Linux (bizonyos
verziók), Mac OS X® 10.10 és újabb operációs rendszereket.
A tollas táblagépek a legtöbb jelentős művészeti szoftverrel működnek,
beleértve a következőket: Photoshop, Illustrator, SAI, GIMP, Krita,
MediBang Paint, FireAlpaca, Blender és mások..

Paraméterek:
Épp most vásárolt egy új XPPEN grafikus táblagépet? Ne felejtse el letölteni a számítógépére a megfelelő illesztőprogramokat.
A stylus túlzott nyomása mélyedéseket vagy egyéb sérüléseket okozhat az érintőfelületen.
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 225 mm |
| Aktív terület magassága | 127 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Pontosság | 0,5 mm |
| Állítható gombok száma | 6 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB-C |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 10,1 " |
| Kijelző felbontása | 1920x1080 Full HD |
| Megjelenítési technológia | IPS |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Nézési szög | 178 |
| Adobe RGB színskála | 88 |
| NTSC színtartomány | 85 |
| sRGB színtartomány | 120 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 173 mm |
| Méret szélesség | 299 mm |
| Méret mélység | 13 mm |