| Precíz vonalak a 8192 nyomásszintnek köszönhetően |
| Könnyű táblagép utazáshoz |
| Természetes rajzolás dőlésérzékeléssel |
| Egyszerű csatlakozás USB-C-n keresztül |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 21. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 21. Önnél |
Alapvető grafikus tábla, méretek 315×222,9×12,5 mm, elem nélküli P01 stylus, támogatja a toll 60°-os döntését, 5080LPI felbontás, USB-C
Fedezze fel valódi kreatív potenciálját a megfizethető Deco Fun L grafikus táblagéppel. A táblagép elsősorban hihetetlen teljesítményével és kompakt méretével büszkélkedhet, ami ideális társsá teszi nemcsak a munkához, hanem az olyan videojátékokhoz is, mint például az OSU!.
Hatékony és eredményes a munkában
A táblagép online munkahelyi megbeszélések során is használható. Segít
hatékonyabbá és gyorsabbá tenni a munkát. A táblagép segítségével
írhat vagy vázlatokat készíthet, grafikonokat vagy
megjegyzéseket fűzhet hozzájuk. Ez egy modern és hatékony módja
annak, hogy gyorsan bemutassa javaslatait és ötleteit kollégáinak,
feletteseinek vagy ügyfeleinek. Ezenkívül a táblagép alkalmas szerződések
és dokumentumok gyors digitális aláírására is.
Hordozható és elegáns
Tapasztalja meg a Deco Fun L táblagép könnyű és elegáns kialakítását.
Mindössze 12,5 mm-es vastagságával a táblagép ideális
útitárs, amely könnyen elfér a táskájában. A csomag tartalmazza a
P01 elem nélküli stylust. Rajzolás és írás közben
biztosan értékelni fogja a 60°-os tolldöntési
lehetőséget is. A 8192 nyomásszintnek köszönhetően a stylus pontosan az elképzeléseinek megfelelő alkotásokat tud létrehozni.
A tollal természetesebb és finomabb vonásokat rajzolhat.

Plug and play
A Deco Fun L-t az egyszerű plug-and-play csatlakozáshoz tervezték.
Egyszerűen csatlakoztassa, és máris készen áll a kreatív utazásra.
A speciális beállításokhoz, például a tollnyomáshoz, töltse le az
illesztőprogramot, és végezze el az egyszerű, 3 lépésből álló
telepítést.

Kiterjesztett kompatibilitás
A táblagép kompatibilis a Windows 7 (vagy újabb, WIN
11 támogatás), Mac OS X 10.10 (vagy újabb, macOS Monterey
támogatás), Chrome OS 88 (vagy újabb, előfordulhat, hogy
egyes összehajtható/eltávolítható Chromebookokkal nem működik
megfelelően), Linux operációs rendszerrel rendelkező
laptopokkal és számítógépekkel.
Néhány korábbi modellel ellentétben az Android 6.0 és
újabb eszközökhöz való csatlakozást is támogatja. A táblagép
csatlakoztatásához azonban a telefonnak vagy táblagépnek támogatnia kell az
USB OTG funkciót.
Támogatja a legtöbb digitális munkához, távoktatáshoz, rajzoláshoz és
animációhoz használt szoftvert, beleértve a Microsoft Office, Zoom,
Skype, Adobe, Photoshop, SAI és egyéb programokat.

Szoftver XPPEN felhasználóknak
Az XP-PEN grafikus táblagépek felhasználói számára a gyártó
lehetőséget biztosított munkahelyi és szórakoztató programok
letöltésére. További információk és feltételek a gyártó
weboldalán találhatók.

Jellemzők:
Technikai paraméterek:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 254 mm |
| Aktív terület magassága | 159 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Állítható gombok száma | 0 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB-C |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 222,9 mm |
| Méret szélesség | 315 mm |
| Méret mélység | 12,5 mm |