| Könnyű tablet utazáshoz |
| Természetes vonások töltés nélkül |
| Tolldöntés a részletekért |
| Egyszerű csatlakozás Androidhoz is |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 21. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 20. Önnél |
Alap grafikai tábla, méretek 210,5×159,8×12,9 mm, elem nélküli P01 stylus, támogatja a 60°-os tolldöntést, 5080LPI felbontás, USB-C
Fedezze fel valódi kreatív potenciálját a megfizethető Deco Fun S grafikus táblagéppel. A táblagép elsősorban hihetetlen teljesítményével és kompakt méretével büszkélkedhet, ami ideális társsá teszi nemcsak a munkához, de az olyan videojátékokhoz is, mint például az OSU!.
Hatékony és eredményes a munkában
A táblagép kiválóan használható online munkahelyi megbeszélések során.
Segít a munka hatékonyabbá tételében és gyorsításában. A táblagép
segítségével írhat vagy vázlatokat készíthet,
grafikonokat vagy megjegyzéseket fűzhet hozzá. Ez egy modern
és hatékony módja annak, hogy gyorsan bemutassa javaslatait és ötleteit
kollégáinak, feletteseinek vagy ügyfeleinek. Ezenkívül a táblagép
alkalmas szerződések és dokumentumok gyors digitális
aláírására.
Hordozható és elegáns
Tapasztalja meg a Deco Fun S táblagép könnyű és elegáns kialakítását.
Mindössze 12,9 mm-es vastagságával a táblagép ideális
partner az utazáshoz, hiszen könnyen behelyezhető a táskájába. A csomag
tartalmazza a P01 elemmentes stylust. Rajzoláskor és
íráskor biztosan értékelni fogja a 60°-os tolldöntési
lehetőséget is. A 8192 nyomásszintnek köszönhetően a stylus pontosan az Ön elképzelései szerint képes alkotásokat létrehozni.
A stylussal természetesebb és finomabb vonásokat húzhat.

Plug and play
A Deco Fun S-t az egyszerű plug-and-play csatlakoztatáshoz tervezték. Csak
csatlakoztassa, és máris készen áll a kreatív utazás megkezdésére.
A speciális beállításokhoz, például a tollnyomáshoz, töltse le az
illesztőprogramot, és végezze el az egyszerű, 3 lépésből álló
telepítést.

Bővített kompatibilitás
A táblagép kompatibilis a Windows 7 (vagy újabb, WIN
11 támogatás), Mac OS X 10.10 (vagy újabb, macOS Monterey
támogatás), Chrome OS 88 (vagy újabb, előfordulhat, hogy
egyes összehajtható/eltávolítható Chromebookokkal nem működik
megfelelően) és Linux operációs rendszert futtató
laptopokkal és számítógépekkel.
Néhány korábbi modellel ellentétben támogatja az Android
6.0 vagy újabb eszközökhöz való csatlakozást is. A táblagép
csatlakoztatásához azonban a telefonnak vagy táblagépnek támogatnia kell az
USB OTG funkciót.
Támogatja a legtöbb digitális munkához, távoktatáshoz, rajzoláshoz és
animációhoz használt szoftvert, beleértve a Microsoft Office, Zoom,
Skype, Adobe, Photoshop, SAI és más alkalmazásokat.

Szoftverek XP-PEN felhasználók számára
Az XP-PEN grafikus táblagépek felhasználói számára a gyártó
lehetőséget biztosított munka- és szórakoztató programok letöltésére.
További információkat és feltételeket a gyártó
weboldalán talál.

Tulajdonságok:
Technikai paraméterek:
Most vásárolt új XPPEN grafikus táblagépet? Ne felejtse el letölteni számítógépére a megfelelő illesztőprogramokat.
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 160 mm |
| Aktív terület magassága | 101 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Állítható gombok száma | 0 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB-C |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 159,8 mm |
| Méret szélesség | 210,5 mm |
| Méret mélység | 12,9 mm |