| Alkoss vezeték nélkül akár 10 órán át |
| Természetes vonások a 8192 szintnek köszönhetően |
| Könnyű, utazáshoz tervezett dizájn |
| 8 gyorsgomb felgyorsít minden alkotást |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 18. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 15. Önnél |
Grafikai tábla, méretek 315×187×8,8 mm, X3 Elite stylus, 60°-os tolldöntés támogatása, 8 gyorsbillentyű, 5080 LPI felbontás, USB-C, Bluetooth
Fedezze fel valódi alkotói potenciálját a Deco L grafikai táblagéppel.
A táblagép különféle funkciókkal rendelkezik, amelyeket saját maga
állíthat be, ezzel még tovább javítva a munka kényelmét és
hatékonyságát. 8 programozható gomb áll rendelkezésére, különféle
effektek széles választékával.
Hordozható és elegáns
Tapasztalja meg a Deco L táblagép könnyű és elegáns kialakítását.
Mindössze 8,8 mm-es vastagságával a táblagép ideális
partner az utazáshoz, amely könnyen becsúsztatható a táskába. Így
bármikor elkészítheti remekműveit, amikor megszállja az ihlet. Ezenkívül
a táblagépet a kerülete mentén egy kétrészes díszléc
védi, amely sima és finom megjelenésű felületet hoz létre vonzó
formával és természetesen lekerekített élekkel.
A széleken található gumianyag a tartós és ütésálló
kialakítással kombinálva átfogó védelmet nyújt a véletlen
sérülések ellen.

Vezeték nélküli kapcsolat és korlátlan kreativitás
A Deco LW táblagép Bluetooth v5.0 chippel van felszerelve a megbízható vezeték nélküli kapcsolathoz. Az integrált
1000 mAh kapacitású akkumulátornak köszönhetően akár
10 órán keresztül dolgozhat a táblagéppel útközben
is.
Modern stylus
A csomag tartalmaz egy X3 Elite stylust. Ez a legmodernebb,
elemet nem igénylő stylus hexagonális alakú, csúszásgátló és szilárd
fogást biztosít, amely nem morzsolódik és stabilan áll a kézben. A stylus
előnye a hosszabb élettartam, a mindössze 3 grammos
súly és a gyorsabb válaszidő. Rajzolás és írás közben biztosan
értékelni fogja a 60°-os toll dönthetőséget is.
A 8192 nyomásszintnek köszönhetően a stylus pontosan az
Ön elképzelései szerint képes alkotni. A stylusszal természetesebb és
finomabb vonásokat rajzolhat.

Testreszabás karnyújtásnyira
Fedezze fel a 8 gyorsbillentyűt, amelyek testreszabhatók a különféle szükséges billentyűkombinációkhoz, így helyettesítve a számítógép billentyűzetét. A billentyűkön tapintható
kiemelkedések találhatók, amelyek lehetővé teszik a gyors
azonosítást és a megfelelő parancs kiválasztását még sötét
környezetben is.

Bővített kompatibilitás
A táblagép kompatibilis laptopokkal, számítógépekkel, valamint
okostelefonokkal vagy táblagépekkel kábelen vagy
Bluetooth vevővel történő csatlakozás esetén
Windows 7 (vagy újabb), Mac OS X 10.10 (vagy
újabb), Android 6.0 (vagy újabb), Chrome OS
88 (vagy újabb), Linux operációs rendszerekkel. Ha
közvetlen Bluetooth kapcsolatot kíván használni, akkor
Windows 10 (vagy újabb), Mac OS X 10.10 (vagy
újabb) rendszerekkel kompatibilis.
Néhány korábbi modellel ellentétben támogatja a csatlakozást
Android 6.0 vagy magasabb verziójú eszközökhöz is.
A táblagép csatlakoztatásához azonban a telefonnak vagy táblagépnek
támogatnia kell az USB OTG funkciót.
A tollas táblagépek a legtöbb jelentős művészeti szoftverrel működnek,
beleértve a következőket: Photoshop, Illustrator, SAI, GIMP, Krita,
MediBang Paint, FireAlpaca, Blender és mások.
Ez a rajztáblagép szintén támogatja az ibisPaint és Medibang Paint
alkalmazásokat iOS és iPadOS rendszerekhez. Az eszköz egyszerű
csatlakoztatásával iPhone-hoz vagy iPad-hez Bluetooth-on keresztül
elmerülhet a kreativitás világában, amely korlátlan lehetőségeket nyit
meg művészeti alkotásai előtt.

Jellemzők:
Technikai paraméterek:
Épp most vásárolt egy új XPPEN grafikai táblagépet? Ne felejtse el letölteni számítógépére a megfelelő illesztőprogramokat.
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 254 mm |
| Aktív terület magassága | 152 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Interfész | USB-C, Bluetooth |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, iOS, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 187 mm |
| Méret szélesség | 315 mm |
| Méret mélység | 8,8 mm |
| Súly | 456 g |
Mint első digitalizáló táblám túl sok összehasonlítási alapom nincs, tanulom a használatát. De ezen az árszinten úgy tűnt jó vételnek számít és alapvetően meg is vagyok vele elégedve, ilyesmit kerestem. A szoftver jól testre szabható és a pontossága is megfelelő.
Köszönjük értékelését és vásárlását. Kellemes napot kívánunk.