| 2K QHD a finom részletekért |
| A nagy 23,8"-os kijelző magával ragad |
| 60°-os természetes tolldöntés |
| Egykábeles USB-C csatlakozás |
| Csomagküldő | díjmentes | 5. 7. Önnél |
| Házhozszállítás | 2 690 Ft | 5. 6. Önnél |
Grafikai tábla – 23,8" IPS kijelző 2560 × 1440 felbontással, aktív felület méretei 296 × 527 mm (Ma×Szé), érzékelési réteg felbontása 5080 lpi, 8192 nyomásszint
Használja ki a 2K QHD (2560×1440) felbontást
Váltsa valóra művészi ötleteit az XPPEN Artist 24 grafikus táblagéppel.
A magas 2K (2560×1440) felbontásnak és a nagy, 23,8 hüvelykes kijelzőnek
köszönhetően az XPPEN Artist 24 tiszta és páratlanul telített színeket
kínál, amelyek szabadságot adnak az alkotásban, miközben a legapróbb
részletekre is összpontosíthat.
Egyszerű csatlakoztatás
Az XPPEN Artist 24 támogatja az USB-C – USB-C csatlakozást. Az USB-C
csatlakozóval rendelkező számítógépek egyetlen kábelen keresztül
közvetlenül csatlakozhatnak a táblagéphez, így nincs szükség más
csatlakozási módokra, például HDMI-re vagy USB-re.
Érzék a részletekhez
A pontosságra helyezett hangsúly az, ami megkülönbözteti az Artist 24-et a konkurens grafikus táblagépektől. Az innovatív technológiáknak
köszönhetően a kurzor pontosabb követése a táblagép minden sarkában
egyszerűbbé és jobb minőségűvé teszi a digitális rajzolást; hagyja
magát elragadni az ötleteitől, és jusson több ideje a megvalósításukra.
A kéz természetes dőléséhez igazodva
A táblagép gyorsan reagál a kézmozdulatokra, és rajzolás közben akár
60 fokos dőlésszöget is lehetővé tesz. Nem kell időt vesztegetnie az
ecset irányának átállításával. Az árnyékolás nagyon egyszerűen, a toll megdöntésével érhető el.
Rugalmasság és sokoldalúság
Az XPPEN Artist 24 több USB-porttal van felszerelve, amelyekhez különféle
külső eszközöket, például billentyűzetet vagy egeret csatlakoztathat.
A táblagép csomagolása egy passzív tollat is tartalmaz, amelyhez nincs
szükség elemre vagy töltésre.
Paraméterek:
Most vásárolt új XPPEN grafikus táblagépet? Ne felejtse el letölteni a számítógépére a megfelelő illesztőprogramokat.
A toll túlzott nyomása mélyedéseket vagy egyéb sérüléseket okozhat az érintőfelületen.
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 526,85 mm |
| Aktív terület magassága | 296,35 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Pontosság | 0 mm |
| Állítható gombok száma | 5 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Interfész | USB-C, USB |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 23,8 " |
| Kijelző felbontása | 2560x1440 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Nézési szög | 178 |
| Adobe RGB színskála | 94 |
| NTSC színtartomány | 90 |
| sRGB színtartomány | 127 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 590 mm |
| Méret szélesség | 361 mm |
| Méret mélység | 34 mm |