| 4K rajzolás élénk színekben |
| Multitouch vezérlés a gördülékeny alkotáshoz |
| Csillogásmentes, szemkímélő |
| 8192 nyomásszint a pontos vonalakért |
| Csomagküldő | díjmentes | 4. 30. Önnél |
| Házhozszállítás | 2 590 Ft | 4. 29. Önnél |
Grafikai tábla 15,6" IPS kijelző, 3840×2160, aktív felület 345,6×194,4 mm, 8192 nyomásszint, 5080 lpi felbontás, Adobe RGB 92 %
A legtermészetesebb színek
A 92%-os Adobe RGB, a 124%-os sRGB színskálának és az 1000:1
kontrasztaránynak köszönhetően az XPPEN Artist Pro 16TP rajzfelülete
természetes színátmeneteket, kivételes pontosságot és színtelítettséget
biztosít.
Magával ragadó élmény a multitouch kijelzőnek
köszönhetően
Windows rendszerben az Artist Pro 16TP a többujjas vezérlés és a toll
funkció tökéletes kombinációjával rendelkezik. A tollal történő
rajzolás közben ujjaival könnyedén nagyíthat és kicsinyíthet, forgathatja
a vásznat és szabadon mozoghat. Az alkotói élmény így valóban magával
ragadó.
Hihetetlenül innovatív, rendkívül kényelmes
Az Artist Pro 16TP modell tökéletes egyensúlyt kínál a finom,
szemcsésedésmentes kijelző és a tükröződésmentesség között, megoldva
az iparág egyik kulcsfontosságú technikai problémáját. Az AG üveg
felületi érdességének csökkentésével, a részecskék közötti távolság
szűkítésével és a domború lencsehatás megelőzésével ez a kijelző
lenyűgöző vizuális élményt nyújt szemcsés pontok és zavaró
tükröződések nélkül. Szabaduljon meg a szemfáradtságtól, és engedje
szabadjára kreativitását!
Vegye kézbe a tollat, és hagyja magát inspirálni
A PH2 toll egyik végén radír található, amellyel azonnal módosíthatja
vagy eltávolíatja a nemkívánatos vonásokat a beállítások közötti
váltás nélkül. Az akár 60 fokos dőlésszög-támogatás és a 8192 nyomásérzékenységi szint lehetővé teszi gyönyörű vonalak és
folyamatos árnyékolás létrehozását.
Az egyszerűség és a funkcionalitás találkozása
A letisztult kialakítású és push-push funkcióval ellátott tolltartó
gyors hozzáférést biztosít a tollhoz és a tollhegyekhez, miközben
biztonságban tartja őket. Vigye magával, bárhová is megy.
A professzionalizmus új szintje
Az Artist Pro 16TP táblagép két teljes értékű USB-C porttal rendelkezik,
amelyek támogatják az USB-C – USB-C csatlakozást, így rendezett
munkafelületet és több csatlakozási lehetőséget biztosítanak. Az oldalsó
kiegészítő biztonsági nyílás lehetővé teszi a táblagép védelmét a lopás ellen.
Technikai paraméterek:
Épp most vásárolt új XPPEN grafikus táblagépet? Ne felejtse el letölteni számítógépére a megfelelő illesztőprogramokat.
A toll túlzott nyomása mélyedéseket vagy egyéb sérüléseket okozhat az érintőfelületen.
| Grafikus táblagép | |
| Aktív terület szélessége | 345,6 mm |
|---|---|
| Aktív terület magassága | 194,4 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Pontosság | 0,5 mm |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Interfész | USB-C |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, iOS, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 7,6 " |
| Kijelző felbontása | 3840x2160 |
| Kontrasztarány | 100000:1 |
| Adobe RGB színskála | 92 |
| NTSC színtartomány | 88 |
| sRGB színtartomány | 124 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 406,4 mm |
| Méret szélesség | 263,1 mm |
| Méret mélység | 15,4 mm |
kiváló minőségű félprofi grafikus tábla megfizethető áron
Köszönjük értékelését és vásárlását. Kellemes napot kívánunk.