| Ultra vékony az alkotáshoz bárhol |
| Parallaxismentes Full HD kijelző |
| 8192 nyomásszint a természetes vonásokhoz |
| 8 gyorsbillentyű felgyorsítja az alkotást |
| Csomagküldő | díjmentes | 4. 29. Önnél |
| Házhozszállítás | 2 590 Ft | 4. 29. Önnél |
Grafikus táblagép kijelzővel, aktív felület 344×193,5 mm, mechanikus, passzív stylus, 60°-os dőlésszög, ultravékony: 9 mm
Fedezze fel kreatív képességeit az XPPen új grafikus táblagépével.
Az Innovator 16 nagyméretű, Full HD felbontású kijelzővel
érkezik, amely lehetővé teszi a rajzolást, tervezést, modellezést és
alkotást közvetlenül a grafikus táblagépen.
A legvékonyabb XPPEN
Az Innovator Display 16 táblagép legnagyobb büszkesége az
egyedülálló, mindössze 9 mm-es vékonysága. Az elegáns fekete-ezüst
dizájnnal és a 15,6 hüvelykes kijelzővel kombinálva a táblagép
tökéletes eszköz a digitális alkotáshoz, bárhol is érje az ihlet.
Legyen kreatív és produktív egyszerre
A táblagép kijelzője mechanikus és virtuális tárcsával is rendelkezik,
amelyekkel nagyíthatja vagy kicsinyítheti a munkáját, beállíthatja az
ecset méretét és számos egyéb funkciót érhet el. Ugyanakkor
8 funkcionális gyorsbillentyűvel van felszerelve, amelyek számos
különböző programhoz programozhatók, mint például az Adobe® Photoshop®,
a SAI® vagy a Maya®.
Így gyors hozzáférést kaphat a konkrét feladatokhoz tartozó funkciókhoz,
és tovább finomíthatja alkotása eredményét.
Természetes dőlésszög-támogatás
A táblagép akár 60 fokos dőlésszög-funkciót biztosít, és gyorsan
reagál a kézmozdulataira. Mostantól nem kell újra és újra módosítania az
ecset irányát a programban. Az árnyékolást egyszerűen a toll
megdöntésével adhatja hozzá a rajzához.
Vizuális élményt serkentő technológia
Az Innovator Display 16 teljes laminálási technológiával
rendelkezik. Az üveg és a kép ezen zökkenőmentes kombinációja szinte
semmilyen parallaxist nem hoz létre.
Valódi potenciál
A 8192 nyomásérzékenységi szintnek köszönhetően a tollal pontosan az
elképzelései szerint hozhat létre alkotásokat. A tollal természetesebb és
finomabb vonásokat rajzolhat, így felszabadíthatja képességei valódi
potenciálját.
Ragyogóan kiváló
A 92%-os Adobe® RGB színtérnek köszönhetően az Innovator Display
16 változatosabb és még ragyogóbb színspektrumot kínál,
lehetővé téve, hogy élénk alkotásokat hozzon létre természetesebb
árnyalatokkal és éles részletekkel.
Maximális kényelem
A táblagéphez egy passzív P05D tollat is kap, amelyet nem kell tölteni.
Így bármikor, megszakítás nélkül festhet.
Emellett egy 3 az 1-ben kábelt is kap, amely megszabadítja Önt a bonyolult
kábelezés örökös bogozgatásától.
Minden tartozék fontos
A csomag tartalmaz egy hordozható állványt is, amely megakadályozza a táblagép elmozdulását, csökkentve ezzel a szem fáradását és növelve a pontosságot.
Tartozék továbbá egy tolltartó tok is, amely egyben a póthegyek
tárolására is szolgál.
Sokoldalúság és kompatibilitás
A táblagép kompatibilis a Windows® 7/8/10, Mac OS X® 10.10 és újabb
rendszerekkel, és együttműködik a legtöbb jelentős kreatív szoftverrel,
beleértve a Photoshop®, SAI®, Painter®, Illustrator®, Clip Studio®,
GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®, Blender® 3D és más
programokat.
Tulajdonságok
Paraméterek
‣ BE: 8 W (max)
‣ alvó mód: 1,8 W
‣ KI: 1 W
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 344,16 mm |
| Aktív terület magassága | 193,59 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Pontosság | 0,25 mm |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 15,6 " |
| Kijelző felbontása | 1920x1080 Full HD |
| Visszajelzés | 16 ms |
| Nézési szög | 178 |
| Adobe RGB színskála | 92 |
| NTSC színtartomány | 88 |
| sRGB színtartomány | 125 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 256,45 mm |
| Méret szélesség | 443,27 mm |
| Méret mélység | 9 mm |
nem, a táblagépen nincsenek telepített programok, és azokat PC -re kell telepíteni. A táblagép nem működik egyedül számítógép nélkül.
Üdvözlettel
Chrudimský Karel
www.sunnysoft.hu