| Rajzoljon közvetlenül az FHD kijelzőre |
| 60°-os természetes toll dőlésszög |
| 8192 nyomásszint a részletekért |
| A Red Dial felgyorsítja az alkotást |
| Csomagküldő | díjmentes | 5. 4. Önnél |
| Házhozszállítás | díjmentes | 4. 30. Önnél |
Grafikai tábla, aktív felület 294×165 mm, természetes tolldöntés 60°-ig
Ismerje meg kreatív képességeit az XPPen új grafikus táblagépével.
Artist 13.3 Pro nagy, 13,3 hüvelykes kijelzővel és Full HD
felbontással érkezik, amely lehetővé teszi, hogy közvetlenül a grafikus
táblán rajzoljon, tervezzen, modellezzen és alkosson.
Emellett egy 3 az 1-ben kábelt is kap a táblagéphez, amely megszabadítja
Önt a bonyolult kábelek állandó bogozásától.
Kívül kreatív, belül produktív
A Red Dial kreatív felület 8 teljesen testreszabható gyorsbillentyűt
kombinál, amelyeket úgy terveztek, hogy a kreatív munkafolyamat a lehető
leggördülékenyebb legyen. A piros tárcsa kényelmesen illeszkedik a kezébe, és a gyorsbillentyűkkel együtt különféle hasznos funkciókra
programozható.
A laptopjához hasonló képernyőméret
Az Artist 13.3 Pro 13,3 hüvelykes kijelzővel rendelkezik, amely a legközelebb áll a mindennapi laptopja méretéhez. Így a táblagépet a laptop mellé teheti a táskájába, és bárhol elkezdhet festeni, ahol
megszállja az ihlet.
Bármihez, amire szüksége van
Alkosson közvetlenül a teljes mértékben laminált FHD kijelzőn, amely
ideális rajzoláshoz, animációhoz, fotózáshoz, divattervezéshez,
építészeti tervezéshez és sok máshoz. Az Artist 13.3 Pro segítségével
kreativitása mindig egy lépéssel előrébb jár majd!
Természetes dőlésérzékelés támogatása
A táblagép akár 60 fokos dőlésfunkciót biztosít, és gyorsan reagál a kézmozdulatokra. Mostantól nem kell újra és újra módosítania az ecset
irányát a programban. Egyszerűen, a toll megdöntésével adhat
árnyékolást a rajzához.
A valódi potenciál
A 8192 nyomásérzékenységi szintnek köszönhetően a tollal pontosan az
elképzelései szerinti műveket hozhat létre. A tollal természetesebb és
finomabb vonásokat rajzolhat, lehetővé téve képességei valódi
potenciáljának felszabadítását.
Jellemzők:
Paraméterek:
A toll túlzott nyomása mélyedéseket vagy egyéb sérüléseket okozhat az érintőfelületen.
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 294 mm |
| Aktív terület magassága | 165 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 220 rps |
| Pontosság | 0,25 mm |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Interfész | USB-C, HDMI |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző átlója | 13,3 " |
| Kijelző felbontása | 1920x1080 Full HD |
| Megjelenítési technológia | IPS |
| Visszajelzés | 14 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Nézési szög | 178 |
| Adobe RGB színskála | 91 |
| NTSC színtartomány | 88 |
| sRGB színtartomány | 123 |
| Kijelző | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 351 mm |
| Méret szélesség | 225 mm |
| Méret mélység | 12,9 mm |
| Súly | 700 g |
Csak egy álom a rajzokról és animációkról. Köszönöm