| Pontos vonások kompromisszumok nélkül |
| Passzív toll töltés nélkül |
| Plug and Play várakozás nélkül |
| Ultravékony társ az OSU!-hoz |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 5. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 4. Önnél |
Grafikai tábla, aktív felület 120×77 mm, passzív toll, gyors válaszidő, nagy pontosság, Plug and Play funkció
Fedezze fel valódi alkotói potenciálját az új G430S grafikus
táblagéppel. A táblagép elsősorban hihetetlen teljesítményével és
kompakt méretével büszkélkedhet, így ideális társ az olyan
videojátékokhoz, mint például az OSU!.
A táblagép megfordítható, így jobb- és balkezesek egyaránt
használhatják.
Kézreálló kialakítás
G430S egy kisebb táblagép, 10×7,6 cm-es aktív felülettel és mindössze
2 mm-es ultravékony vastagsággal, amely maximálisan csökkenti a kényelmetlenséget játék közben, és lehetővé teszi a felhasználó
számára, hogy a kezét a táblagép szélén is pihentesse.
Valódi potenciál
A 8192 nyomásérzékenységi szintnek köszönhetően a stylus
segítségével pontosan az elképzelései szerinti műveket alkothat. A tollal
természetesebb és finomabb vonalakat húzhat, így felszabadíthatja
képességei valódi potenciálját.
Töltés nélkül
A táblagéphez egy P01 passzív stylust kap, amelyet nem kell tölteni. Így a végtelenségig, szünetek nélkül játszhat vagy festhet. A toll
kialakítása lehetővé teszi a váltást a toll és a radír között egyetlen
gombbal, miközben kényelmet biztosít hosszú órákon át tartó játék
után is.
Plug and play
A G430S-nek nincs szüksége illesztőprogramokra (driverekre). Egyszerűen
csatlakoztassa a táblagépet, és már játszhat is. A passzív stylus, a gyors válaszidő és a magas érzékenység garantálja a maximális
pontosságot játék közben.
Tulajdonságok:
Paraméterek:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 120 mm |
| Aktív terület magassága | 77 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 266 rps |
| Pontosság | 0,25 mm |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 130 mm |
| Méret szélesség | 107 mm |
| Méret mélység | 2 mm |
| Súly | 130 g |
A gyártó a paraméterekben csak az USB 5V-os információkat közöl
Üdvözlet,
Bednář Josef
www.SUNNYSOFT.hu