| Természetes vonások elem nélkül |
| 8192 nyomásszint a pontosságért |
| Nagy felület a részletekért |
| 8 gomb gyorsítja az alkotást |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 6. Önnél |
Grafikai tábla, passzív toll, 260×170 mm aktív terület
Fedezze fel valódi alkotói potenciálját a megfizethető Star 03 grafikus táblagéppel. A táblagép számos különböző funkcióval rendelkezik, amelyeket saját maga állíthat be, így még tovább növelheti a kényelmet és a munkavégzés hatékonyságát. Rendelkezésére állnak például programozható gombok és számos különböző effektus.
Minden felhasználáshoz
Árával és minőségével a táblagép alkalmas digitális művek festésére
és készítésére, valamint játékra vagy akár dokumentumok egyszerű
aláírására a munkahelyen.
Az aláíráshoz számos alkalmazást támogat, mint például a Microsoft Word,
a Pen Commander, az Auto Pen Signer és még sok más.
Tér a kreativitásnak
A 26×17 cm-es aktív felülettel rendelkező táblagép elegendő helyet
biztosít a legrészletesebb vonásokhoz is. Alkotásai így még
lenyűgözőbbek lesznek, mint korábban bármikor.
Valódi potenciál
A 8192 nyomásérzékenységi szintnek köszönhetően a toll (stylus)
pontosan az Ön elképzelései szerint képes alkotni. A tollal természetesebb
és finomabb vonásokat húzhat, ami lehetővé teszi képességei valódi
potenciáljának felszabadítását.
Praktikus
A Star 03 8 testreszabható gombot kínál a felhasználónak. Ezeket
különböző hasznos funkciókra állíthatja be, mint például az
ecsetvastagság szabályozása, nagyítás, visszavonás, eszközök, törlés
stb. A gombokat azonban billentyűkombinációkra, vagy akár programok és
weboldalak megnyitására is beállíthatja.
Sokoldalúság és kompatibilitás
A táblagép kompatibilis a Windows® 7/8/10, a Mac OS X® 10.10 és újabb
rendszerekkel, és együttműködik a legtöbb fő kreatív szoftverrel,
beleértve a Photoshop®, Painter®, Illustrator®, Adobe® programokat és még
sok mást.
Tulajdonságok
Paraméterek:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 260 mm |
| Aktív terület magassága | 170 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 266 rps |
| Pontosság | 0,25 mm |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 360 mm |
| Méret szélesség | 210 mm |
| Méret mélység | 8 mm |
| Súly | 610 g |
Az én igényeimhez kiváló - azt teszi, amire szükségem van - és még többet is ! Teljesen elégedett.
Děkuji.
Ano kreslí / píše i barevně. v programu je možné vybrat celou škálu barev.
S pozdravem
Bednář Josef
www.SUNNYSOFT.cz