| Precíz vonalvezetés 8192 nyomásszinttel |
| Természetes árnyékolás a 60°-os dőlésszögnek köszönhetően |
| A dupla tárcsa felgyorsítja az alkotást |
| Díjnyertes design kreatívoknak |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 6. Önnél |
Grafikai tábla, aktív felület 231×130 mm, 8192 nyomásszint, 5080 lpi felbontás, 8 expressz gomb, 2 görgetőkerék, 60°-os dőlésérzékelés
Fedezze fel az új kreatív világokat Az XPPen Deco Pro sorozatú táblagépek lekerekített, mindössze 7 mm vékony alumíniumházzal rendelkeznek. A fekete és ezüst színű dizájn nagyon jól illeszkedik a kecses formához, és letisztult megjelenést kölcsönöz a könnyen használható táblagépnek. A professzionálisan megtervezett Deco Pro táblagép elnyerte a 2019-es Red Dot Design Award és a 2018-as Good Design Award díjat!
Továbbfejlesztve az egyedülálló hatékonyságért Ismerje meg az XPPen úttörő dupla görgős kialakítását, amely trackpad funkcióval párosul! A nagyobb görgő könnyebben kezelhető, és segítségével pontosabban lehet dolgozni. A külső mechanikus görgő a rajzfelület méretezésére, az ecsetméret beállítására stb. szolgál, a belső virtuális görgő pedig trackpad/egér módban használható a fel-le görgetéshez és sok más funkcióhoz. Mindkét görgő programozható egyedi beállításokra, mint például másolás, szóköz és egyéb gyakran használt funkciók. A két görgő és a 4 gyorsbillentyű egyidejű, teljes körű kihasználása lehetővé teszi, hogy teljes mértékben az alkotásra koncentrálhasson anélkül, hogy oda-vissza kellene váltania, így egyedülálló hatékonyságot érhet el.
Használja ki a megvilágítást munka közben. A forgótárcsa állítható fényerejű jelzőfénnyel van felszerelve. Ennek köszönhetően az Önnek megfelelő megvilágítású környezetben dolgozhat és alkothat, így még gyenge fényviszonyok mellett is elmerülhet az alkotásban.
Vadonatúj kreatív élmény. Az XPPen Deco Pro grafikai tábla sorozat támogatja az Android operációs rendszerű táblagépekhez és mobiltelefonokhoz való csatlakozást. A táblagépek a legtöbb szoftveres eszközzel együttműködnek, mint például az XPPen Deco Draw, ibis Paint X, FlipaClip, Medibang, Autodesk Sketchbook, Zenbrush, Artrage és mások. A grafikai tábla teljes munkaterülete az alkotás helyszíne, nem korlátozódik csak egy részére, ami új kreatív élményt nyújt rendkívüli hordozhatóság mellett!
Természetes dőlésszög-támogatás. Az XPPen Deco Pro grafikai tábla akár 60 fokos dőlésszög-funkciót is támogat, és gyorsan, könnyen reagál a kézmozgásra. Mostantól nem kell újra és újra módosítania az ecset irányát a programban, az árnyékolást egyszerűen a toll megdöntésével adhatja hozzá a rajzhoz. Így simább és természetesebb átmeneteket élvezhet a vonalak és vonások között.
Emelje alkotási módszerét magasabb szintre. Az akár 8192 szintű nyomásérzékenységnek köszönhetően a Deco Pro táblagép precíz vezérlést biztosít nagy pontossággal. A finom vonalak létrehozása hihetetlenül természetes és gördülékeny az új elemmentes stylusunkkal.
Nagyobb hozzáférhetőség. A Deco Pro táblagép 8 funkcionális gyorsbillentyűvel és két vezérlőtárcsával rendelkezik, amelyek számos különböző programhoz programozhatók. Így gyors hozzáférést kaphat az adott feladathoz tartozó funkciókhoz, és tovább javíthatja alkotása eredményét.
Önnek fontos, nekünk is az. A Deco Pro az első rajztábla, amely USB-C porttal van felszerelve. Így a Deco Pro táblagépet közvetlenül csatlakoztathatja iMac és Mac Book Pro számítógépekhez, valamint az USB-C bemenetet támogató Windows számítógépekhez, USB-C-USB adapter használata nélkül. A táblagép felülete szimmetrikus, így jobb- és balkezesek számára egyaránt kényelmesen használható. Munka közben a táblagépet igény szerint 0, 90, 180 és 270 fokban is elforgathatja.
Újonnan tervezett elemmentes stylus. Az új PA1 stylus nem igényel elemet, mindössze 13,3 g súlyú, és szép fekete-ezüst dizájnnal, puha véggel rendelkezik. Nincs szükség elemre vagy ormótlan töltőkábelekre a stylus töltéséhez. Egyetlen kattintással azonnal válthat a toll és a radír mód között, így a munkafolyamat hatékonyabb és kevésbé frusztráló lehet.
Az Ön táblagépe, az Ön döntése. Az XPPen Deco Pro táblagép-sorozat két méretben érhető el, amelyek közül választhat. A Deco Pro Small 9×5 hüvelykes munkaterülettel rendelkezik, és kompakt, hordozható opciót képvisel, míg a Deco Pro Medium 11×6 hüvelykes munkaterülettel rendelkezik, így nagyobb alkotói felületet kínál.
Sokoldalúság és kompatibilitás. Az XPPen Deco Pro sorozat kompatibilis a Windows® 7/8/10, Mac OS X® 10.10 és újabb, Android 6.0 és újabb rendszerekkel, és együttműködik a legtöbb fontos kreatív szoftverrel, beleértve a Photoshop®, SAI®, Painter®, Illustrator®, Clip Studio®, GIMP®, Medibang®, Krita®, Fire Alpaca®, Blender® 3D és egyéb programokat.
Tulajdonságok:
Paraméterek:
| Grafikus táblagép | |
| Technológia | Elektromágneses indukció |
|---|---|
| Aktív terület szélessége | 231 mm |
| Aktív terület magassága | 130 mm |
| Nyomásszintek | 8192 |
| Érzékelő réteg felbontása | 5080 |
| Válaszsebesség kábelen keresztül | 200 rps |
| Pontosság | 0,25 mm |
| Állítható gombok száma | 8 |
| Toll | aktív toll beépített akkumulátorral |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Interfész | USB-C |
| Operációs rendszer | |
| OS kompatibilitás | Android, Microsoft Windows, macOS |
| Kijelző | |
| Kijelző | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 351 mm |
| Méret szélesség | 200 mm |
| Méret mélység | 16,5 mm |
| Súly | 630 g |