| Repüljön tovább megszakítások nélkül |
| Tartalék drón a biztonság kedvéért |
| Nyolc propeller mindig készenlétben |
| Nyugalom minden felszálláshoz |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 29. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 28. Önnél |
Drón tartozékok – Atom 4K SE pótdrón és 8 db propeller
A tartozékkészlet tartalma egy Potensic ATOM 4K SE pótdrón és 8 darab tartalék propellerlapát. Ne bízzon semmit a véletlenre, és legyen mindig megfelelően felszerelve.
Tulajdonságok:
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Töltési idő | 1,5 óra |
|---|---|
| Maximális repülési idő | 31 min |
| Kommunikáció | |
| Elérhetőség | 4000 m |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Maximális videofelbontás | 4K UHD |
| Méretek és súly | |
| Súly | 249 g |
| Egyéb | |
| Maximális repülési sebesség | 58 km/h |
| Maximális repülési magasság | 120 m |
| EASA alkategóriák | A1 |
Köszönjük értékelését és vásárlását. Kellemes napot kívánunk.
mi a különbség a 74.300.- "tartalék drón" megnevezésü termék, és 99.500.- Potensic Atom 4K SE drón között? a "tartalék" mit tartalmaz pontosan?
Package contents 1x Potensic ATOM 4K SE spare drone 1x 8 spare propeller blades