| Erős védelem az utazásokhoz |
| Könnyű, kompakt, egyszerű hordozhatóság |
| Külön rekesz az apróságoknak |
| Figyelemfelkeltő narancssárga dizájn |
Ideális a Hohem iSteady Q/X/X2/V2 modellekhez, vállpánt és karabiner, különálló rekesz, méretek 22×11×5 cm, PVC anyag, tömeg 0,3 kg, narancssárga szín
Kemény tok a Hohem iSteady Q/X/X2/V2 típusokhoz. A tok vállpánttal és karabinerrel van felszerelve, így könnyen hordozható és ideális társ az utazásokhoz. A tok külön rekesszel rendelkezik a tartozékok számára.
Kicsi és könnyű
A tok méretei 22×11×5 cm, súlya pedig mindössze
0,3 kg. A tok narancssárga változatban
érhető el.
Könnyű és kompakt hely az apró kiegészítők számára, mint például bankkártyák, kulcsok, fülhallgatók, töltőkábelek, gyógyszeres dobozok, napszemüvegek stb. Az állítható pánttal nemcsak kis táskaként, csuklótáskaként vagy utazótáskaként használható kiválóan, hanem bármilyen alkalomra alkalmas (például strandra, buliba, vásárláshoz, túrázáshoz, kempingezéshez, randira vagy csak mindennapi használatra).
PVC anyagból készült.
| A tartozékok típusa | |
| Eszköztípus esetén | Gimball |
|---|---|
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Tok típusa | Univerzális |
| Csatolás | karabiner |
| Anyag | műanyag |
| Szín | narancssára |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 110 mm |
| Méret szélesség | 220 mm |
| Méret mélység | 50 mm |