| Moziélmény otthonában |
| 3100 lumen fényerő kompromisszumok nélkül |
| Automatikusan beállítja a tökéletes vetítést |
| Dolby Vision és IMAX Enhanced |
| Házhozszállítás | 2 690 Ft | 5. 6. Önnél |
Csúcskategóriás XGIMI HORIZON S Max projektor, Dual Light 2.0 és Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0 technológia, 3100 ISO lumen fényerő és 2000:1 kontrasztarány, HDR10.
Az XGIMI HORIZON S Max egy csúcskategóriás projektor, amely lenyűgöző és zavartalan képet kínál. Az alkalmazott Dual Light 2.0 technológia két fényforrást kombinál. A három lézernek és az MCL lézerrel ellátott optikai motornak köszönhetően az újdonság 3100 ISO lumen csúcsfényerőt és 2000:1 kontrasztarányt kínál. Az MCL lézernek köszönhetően a kép fényereje 35 százalékkal nőtt a korábbi HORIZON Ultra modellhez képest, így ez a legfényesebb projektor a kategóriájában. Ez a termék Dolby Vision tanúsítvánnyal rendelkezik. A rendkívül magas fényerőnek, a Harman/Kardon hangszóróknak és az Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0 képkorrekciónak köszönhetően – amely automatikusan alkalmazkodik a különböző vetítési felületekhez – valós idejű, valódi moziélményt nyújt, mindezt elegáns kivitelben, rugalmas, beépített állvánnyal a könnyű beállítás érdekében. A vetített kép mérete 40 és 200 hüvelyk között állítható, operációs rendszerként pedig az Android TV 11.0 szolgál. Természetes a HDR10 és Dolby Vision formátumok támogatása, de a HORIZON S Max emellett az IMAX Enhanced tanúsítvánnyal is lenyűgöz, amivel eltér a HORIZON S Pro verziótól.
A 3D ToF technológia segítségével a projektor önállóan felismeri környezetét, és automatikusan megtalálja az optimális vetítési pontot a lehető legjobb látvány érdekében. Ez a funkció már az előző generációnál is elérhető volt, de a HORIZON S Max ezzel új szintet ér el az automatikus beállítás megbízhatósága terén. A rendszer részét képezi a megszakítás nélküli automatikus trapézkorrekció, a folyamatos automatikus fókuszálás, az automatikus képillesztés, az automatikus akadályelkerülés, az intelligens szemvédelem, a kép fal színéhez való igazítása, valamint a nagyképernyős mód. A projektor ráadásul nemcsak mindent önállóan állít be, hanem meg is jegyzi a beállításokat az adott helyszínre vonatkozóan, ahol vetít. Az XGIMI HORIZON S Max projektor nemcsak képi paramétereivel, hanem stílusos retro hatást keltő kialakításával is lenyűgöz. Az elülső oldalon fémváz, lábak és fa rács kombinációját alkalmazták.
Tulajdonságok:
| Operációs rendszer | |
| Kivetítő OS | Android TV 11 |
|---|---|
| Memória | |
| Belső tároló | 32 GB |
| Működési memória | 2 GB |
| Csatolás | |
| Elhelyezkedési lehetőségek | A mennyezetre, Az asztalra, A földre |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Projektor csatlakoztathatóság | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm-es audiocsatlakozó |
| Maximális fogyasztás | 200 W |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Projektor funkciók | Chromecast |
| Vetítési technológia | DLP |
| Keystone korrekció függőleges | 40 ° |
| Keystone korrekció vízszintes | 40 ° |
| Fényerősség (ANSI lumen) | 3100 lm |
| Automatikus fókuszálás | Igen |
| Oldalarány | 16:9 |
| Maximális képátló | 500 cm |
| Maximálisan támogatott felbontás | 3840px |
| Natív felbontás | 3840x2160 |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 234 mm |
| Méret szélesség | 273 mm |
| Méret mélység | 174 mm |
| Súly | 4810 g |
| Zaj | 30 dB |
nem, ez a modell még nem támogatja a Netflixet.