| 4K-s moziélmény |
| 1800 ISO lumen fényerő |
| Gondtalan okos beállítás |
| Dolby Vision és Harman Kardon |
| Csomagküldő | díjmentes | 4. 29. Önnél |
| Házhozszállítás | 2 690 Ft | 4. 29. Önnél |
Csúcsminőségű XGIMI HORIZON S Pro projektor, Dual Light 2.0 és Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0 technológia, 1800 ISO lumen fényerő és 2000:1 kontrasztarány, HDR10.
Az XGIMI HORIZON S Pro egy csúcskategóriás projektor, amely lenyűgöző és zavartalan képet kínál. Az alkalmazott Dual Light 2.0 technológia két fényforrást kombinál. A három lézer és az MCL lézeres optikai motor használatának köszönhetően az újdonság 1800 ISO lumen csúcsfényerőt és 2000:1 kontrasztarányt kínál. Az MCL lézernek köszönhetően a kép fényereje 20 százalékkal nőtt a korábbi HORIZON Pro modellhez képest, így kategóriájának egyik legfényesebb projektora. Ez a termék Dolby Vision tanúsítvánnyal rendelkezik. A rendkívül magas fényerőnek, a Harman/Kardon hangszóróknak és az Intelligent Screen Adaptation (ISA) 5.0 képkorrekciónak köszönhetően, amely automatikusan alkalmazkodik a különböző vetítőfelületekhez, valós időben nyújt valódi moziélményt, mindezt elegáns kivitelben, rugalmas beépített állvánnyal a könnyű beállítás érdekében. A vetített kép mérete 40 és 200 hüvelyk között állítható, operációs rendszerként pedig az Android TV 11.0 szolgál. Természetesen támogatja a HDR10 és a Dolby Vision formátumokat.
A 3D ToF technológia segítségével a projektor önállóan felismeri környezetét, és automatikusan megtalálja az optimális vetítési pontot a lehető legjobb látvány érdekében. Ez a funkció már az előző generációnál is elérhető volt, de a HORIZON S Pro ezzel új szintre emeli az automatikus beállítás megbízhatóságát. A rendszer részét képezi a megszakítás nélküli automatikus trapézkorrekció, a folyamatos automatikus fókuszálás, az automatikus képigazítás, az automatikus akadályelkerülés, az intelligens szemvédelem, a kép fal színéhez való igazítása, valamint a nagyképernyős mód. A projektor ráadásul nemcsak mindent önállóan beállít, hanem meg is jegyzi az adott vetítési helyszín beállításait. Az XGIMI HORIZON S Pro projektor nemcsak képi paramétereivel nyűgöz le, hanem stílusos retro hatást keltő dizájnjával is. Az előlapon fémváz, lábak és fa rács kombinációját alkalmazták.
Vlastnosti:
| Operációs rendszer | |
| Kivetítő OS | Android TV 11 |
|---|---|
| Memória | |
| Belső tároló | 32 GB |
| Működési memória | 2 GB |
| Csatolás | |
| Elhelyezkedési lehetőségek | A mennyezetre, Az asztalra, A földre |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Projektor csatlakoztathatóság | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Maximális fogyasztás | 200 W |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Projektor funkciók | Chromecast |
| Vetítési technológia | DLP |
| Keystone korrekció függőleges | 40 ° |
| Keystone korrekció vízszintes | 40 ° |
| Fényerősség (ANSI lumen) | 1800 lm |
| Automatikus fókuszálás | Igen |
| Oldalarány | 16:9 |
| Maximális képátló | 500 cm |
| Maximálisan támogatott felbontás | 3840px |
| Natív felbontás | 3840x2160 |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 234 mm |
| Méret szélesség | 273 mm |
| Méret mélység | 174 mm |
| Súly | 4750 g |
| Zaj | 30 dB |
Sziasztok, azon gondolkodom, hogy megveszem ezt a projektort, de szükségem lenne néhány tanácsra, hogy hogyan csatlakoztassam azt, ami otthon van.
Sonos play bar https://www.iwant.cz/Sonos-PLAYBAR-p33696 + Sonos ONES, Apple TV és PS5.....nyilván a Sonos hangrendszert szeretném tovább használni abban az esetben, ha a TV-t kivetítőre cserélem...és az Apple TV-t( ahol van Netlifx, HBO, Skylink és hasonlók) + PS5-t kell csatlakoztatnom...köszönöm a tanácsotokat. Keher
Hello, Sajnos nincs tapasztalatunk ezzel a kombinációval. A PS 5 HDMI-n keresztül történő csatlakoztatása nem jelenthet problémát, de sajnos a play bar és a projektor kompatibilitásával kapcsolatban kétségeim vannak.