| Full HD kép bárhol |
| Torzításmentes Harman Kardon hangzás |
| Automatikus képbeállítás és fókuszálás |
| Beépített akkumulátor utazáshoz |
| Csomagküldő | díjmentes | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 2 590 Ft | 5. 6. Önnél |
LED projektor, Full HD (1920×1080), Harman/Kardon hangszórók 2× 5W, 700 ISO lm, automatikus trapézkorrekció ±40° mindkét tengelyen, 17100 mAh akkumulátor
A hordozható projektorok határainak feszegetése
Az XGIMI Halo+ túllépi a határokat, a legfejlettebb technológiáknak és
páratlan tulajdonságainak köszönhetően a Halo+ egyértelmű választás a hordozható projektorok között!
Remek társ útközben is
Az ultrahordozható Halo+ csúcskategóriás konstrukcióval, beépített
59 Wh-s, 2 órás üzemidejű akkumulátorral és minimalista dizájnnal
rendelkezik, mindezt a maximális vizuális élményre optimalizálva.
Harman Kardon duális hangszórók
A lenyűgöző képfelbontást a Harman Kardon kettős 5 W-os hangszórói
egészítik ki, amelyek tiszta, torzításmentes Hi-Fi hangzást nyújtanak
optimális basszusokkal. Keltsen életre minden éjszakát karaoke-val vagy
kedvenc zenéinek hallgatásával Bluetooth kapcsolaton keresztül.
Optimális képkorrekció automatikus fókuszálással
A projektor maga állítja be a vetített képet a képernyő méretéhez a függőleges/vízszintes +/- 45°-os szögek alapján történő intelligens
térérzékelésnek köszönhetően. A Halo+ automatikusan átméretezi a vetítést az akadályok elkerülése érdekében, és automatikusan fókuszál
a kristálytiszta kép érdekében.
A Halo+ Ön helyett dolgozik
A csúcstechnológiás Intelligent Screen Adaption (ISA) leegyszerűsíti a kezelést és a beállítást. A kiváló processzorsebesség a továbbfejlesztett mesterséges intelligenciával együtt rendkívül gyors
alkalmazkodást és képkorrekciót kínál a vetítési felület alapján.
Elbűvölő 3D
3D funkciónk mély mélységérzékelést és képfúziót biztosít a világszerte a legtöbb moziban használt moziszintű DLP technológiának
köszönhetően. A Halo+ segítségével könnyedén beállíthat egy 200"-os
kijelzőt, és bárhol, bármikor élvezheti a 3D tartalmakat.
Minden kedvenc alkalmazása és még több
Fedezze fel a szórakozás új világát. Az Android TV 10.0 operációs
rendszernek és a Google Play-nek köszönhetően a projektor zökkenőmentes
hozzáférést biztosít több mint 5000 alkalmazáshoz, például az HBO
Max-hoz és a Prime Video-hoz. Függetlenül attól, hogy otthon nézi a legújabb sorozatot, vagy sátorban kempingezik.
Beépített Chromecast
A beépített Chromecast segítségével vezeték nélkül streamelhet
alkalmazásokat, játékokat és egyebeket közvetlenül a Halo±ra Android vagy
Apple készülékeiről.
Hangvezérlés
A távirányítóba integrált, továbbra is könnyen használható Google
Assistant lehetővé teszi alkalmazások azonnali megnyitását, videók
keresését és még sok mást.
Összehasonlíthatatlan teljesítmény
A beépített 60 Hz-es MEMC (mozgáskompenzációs technológia) speciális
algoritmust használ a képélesség és a válaszidő javítására lejátszás
közben. Még a sportesemények dinamikus pillanataiban is a kép folyamatosan
éles és tiszta marad.
Élénk és valósághű színek
A projektor által kínált HDR10+ funkció fenomenális színmélységet és
jól kiegyensúlyozott kontrasztot biztosít képkockáról képkockára.
Élvezze a valósághű világos és sötét színeket, amely ideális egy
romantikus moziesthez a tengerparton.
Páratlan vizuális tisztaság
A technikai rajongók imádni fogják a fejlett képfeldolgozó egységet –
az X-VUE 2.0-t. Rendkívül tisztán jeleníti meg a képet, nagy hangsúlyt
fektetve a színek széles skálájára és az ultra tiszta vizuális elemekre,
amelyek magukkal ragadják kedvenc tévéműsorai szabadtéri nézése
közben.
Videójátékokhoz fejlesztve
A „Game Mode Boost“ mód ötvözi a kiváló képfelbontást a hanggal,
magas képfrissítési sebességgel és alacsony, 26,5 ms-os késleltetéssel,
teljes mértékben támogatva a legigényesebb videójátékokat is. A HDMI
2.0, USB 2.0 és fejhallgató csatlakozóknak köszönhetően a Halo+ mindenre
készen áll.
Figyelembe veszi a környezetet és az Ön egészségét
A kékfény-kibocsátás csökkentésével a Halo+ projektor csökkenti a szem
fáradását. Jelentősen kevesebb áramot fogyaszt, mint a versenytárs
projektorok, az ultra-takarékos LED izzónak köszönhetően, amelynek
élettartama akár 10 év is lehet.
Jellemzők:
Technikai paraméterek:
Optikai paraméterek:
Rendszerparaméterek:
Csatlakozás:
Tápellátási paraméterek:
Audio:
Egyéb paraméterek:
| Memória | |
| Belső tároló | 16 GB |
|---|---|
| Működési memória | 2 GB |
| Csatolás | |
| Elhelyezkedési lehetőségek | A mennyezetre, Az asztalra, A falra, A földre |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Projektor csatlakoztathatóság | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, 3.5 mm-es audiocsatlakozó |
| Maximális fogyasztás | 90 W |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Projektor funkciók | 3D, Chromecast |
| Vetítési technológia | DLP |
| Keystone korrekció függőleges | 40 ° |
| Keystone korrekció vízszintes | 40 ° |
| Automatikus fókuszálás | Igen |
| Oldalarány | 16:10 |
| Maximálisan támogatott felbontás | 3840px |
| Natív felbontás | 1920x1080 |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 113 mm |
| Méret szélesség | 145 mm |
| Méret mélység | 171 mm |
| Súly | 1587 g |
| Zaj | 30 dB |
| Egyéb | |
| Hangszórók | 2x5W |
Egyértelműen a legjobb hordozható (saját akkumulátorral rendelkező) projektor a piacon. Nagyon meglepett, hogy egy ilyen kis készülékből milyen szép képet kaptam. Nagy felhasználó vagyok, és természetesen a fő nézési módom egy TV, amelyet eddig egyetlen projektor sem tudott legyőzni. De ha például a hálószobában, a konyhában, a nyaralóban vagy a kertben szeretne valamit nézni, akkor valószínűleg nem fogja magával vinni a tévét. És ez a projektor pontosan ezt teszi, és még mindig elégedett lesz a minden szempontból kiváló minőségével. Nagyszerű és nagyon gyorsan beleszerettem :)
Szia, ha Netflixet szeretnél nézni, javaslom, hogy kövesd az itt található utasításokat: https://www.xgimicz.cz/jak-pouzivat-aplikaci-netflix-na-projektorech-xgimi/
beépített 59Wh-s akkumulátorral rendelkezik, amely 2 órás üzemidővel rendelkezik.