| Csomagküldő | 1 690 Ft | 4. 9. Önnél |
| Házhozszállítás | 2 690 Ft | 4. 9. Önnél |
LED projektor, 4K, Harman Kardon hangszórók 2× 8W, 1500 ISO lm, intelligens automatikus funkciók, automatikus trapézkorrekció ±40° mindkét tengelyen
SÉRÜLT CSOMAGOLÁS
Az áru új, azonban a csomagolása sérült. A termék bontatlan, eredeti
állapotú és hiánytalan csomagolású, teljes körű garanciával.
Ismerje meg a HORIZON Pro projektort, az XGIMI legsokoldalúbb és legegyszerűbb otthoni 4K projektorát. Csúcskategóriás funkciókat tartalmaz egy intuitív és nagy teljesítményű csomagban. Ne foglalkozzon tovább a tökéletes kép keresésével, csak kapcsolja be a projektort bármelyik szobában, és másodpercek alatt moziélményben lesz része, közvetlenül a dobozból kivéve. Merüljön el még jobban a tartalomba bárhol a kiváló képminőségnek, az intelligens megjelenítési funkcióknak és a Harman Kardon hangzásnak köszönhetően.
Főbb jellemzők:
A jövő még sosem tűnt fényesebbnek
A HORIZON Pro az ekkora méretű projektorok között elérhető legmagasabb 4K
képminőséget nyújtja, akár hatalmas, 300"-os képátlóig. Az akár
3840 × 2160-as felbontással magasabb szintre emelheti a játékesteket, vagy
megnézheti kedvenc filmjét Ultra HD felbontásban. Többé nem kell
választania a hordozhatóság, a méret vagy a képminőség között.
Fényerő mindenek felett
A HORIZON Pro szuperfényes vetítési technológiája minden versenytársát
felülmúlja. Többé nem kell másik szobát keresnie vagy a vetítési
szöggel bajlódnia napközben vagy világos környezetben. A HORIZON Pro
kategóriájának legfényesebb projektora, közel 30%-kal előzi meg társait.
Lenyűgöző, 2200 ANSI lument bocsát ki. A HORIZON Pro élénk színeket és
rendkívül éles képet biztosít még világos környezetben is.
Extra gyors beállítás
Nincs többé konfigurációs nehézség. A HORIZON Pro készen áll a munkára
a szupergyors indításnak, az automatikus élességállításnak, a trapézkorrekciónak és az új, mesterséges intelligenciával támogatott
tárgyfelismerésnek köszönhetően. Készüljön fel a legnagyobb képernyő
használatára úgy, mint bármely más eszköz esetében: azonnal és
intuitív módon.
X-VUE 2.0 képmotor
Az XGIMI egyedülálló X-VUE képmotor-rendszere jelentősen növeli a dinamikus képek tisztaságát és hűségét. A képminőség élesebb és
simább, tisztább és valósághűbb színekkel, ami valóban magával ragadó
felhasználói élményt nyújt.
MEMC képkocka-interpoláció
A HORIZON Pro rendkívül alacsony késleltetést és minimális
képelmosódást biztosít a MEMC képkocka-interpolációs technológia
segítségével. Az XGIMI mozgáskompenzációs technológiája egy speciális
algoritmust használ, amely megakadályozza a kép elmosódását.
A sportközvetítések, filmek és az összes kedvenc játéka éles és
tiszta marad még az akció hevében is.
HDR 10 × HLG
A HORIZON Pro HDR 10 technológiát használ, amely lenyűgöző
kontrasztarányt biztosít világos és sötét környezetben egyaránt.
Élvezze a tartalmakat teljes részletességgel a nap bármely szakában.
A Hybrid Log Gamma műsorszórási szabvánnyal való kompatibilitásnak
köszönhetően a Horizon teljes értékű HDR képet nyújt a szolgáltatókon
keresztül, így egyetlen pillanatról sem marad le.
AI fényerő-beállítás
A HORIZON Pro integrált optikai érzékelővel rendelkezik, amely az XGIMI
mesterséges intelligenciájával együttműködve észleli az útjába kerülő
tárgyakat, valamint a környezeti fény változásait. Az AI Brightness
Adjustment funkció biztosítja, hogy a környezeti fényerő változásakor a kép tiszta és színes maradjon. Mondjon búcsút a kézi beállításoknak,
és élvezze a zökkenőmentes moziélményt bármelyik szobában, a nap
bármely szakában.
A hang számít
A HORIZON Pro a neves hangszórógyártó, a Harman Kardon professzionális
hangtervezésére épül. Élvezze a moziminőségű hangzást a két,
kifejezetten a Horizonhoz fejlesztett 8W-os, 45 mm-es teljes tartományú
hangszóróból. A Harman Kardon hangzás páratlan elmélyülést és
egyensúlyt biztosít alacsony torzítással és magas dinamikus
válaszadással. A DTS Studio Sound technológiával kombinálva a HORIZON Pro
virtualizált térhatású hangzást nyújt párbeszéd- és
mélyhang-kiemeléssel. A HORIZON Pro-t akár nagy teljesítményű Bluetooth
hangszóróként is használhatja, ha egyszerűen csatlakoztatja bármilyen
eszközhöz.
Alkalmazások
Csatlakoztathatóság
A HORIZON Pro két HDMI és USB porttal, LAN és fejhallgató csatlakozóval
bárhol kapcsolatot teremt. Szabaduljon meg a kábelektől, és csatlakoztasson
még több perifériát a kétsávos 2,4/5G Wi-Fi és Bluetooth
segítségével.
Környezetvédelmi felelősségvállalás
A HORIZON Pro erősíti az XGIMI elkötelezettségét a felhasználók és a környezet iránt. A tartósabb eszközök hosszabb használatot tesznek
lehetővé, és segítenek a hulladék csökkentésében. A HORIZON Pro
rendkívül hatékony LED fényforrást használ, amely tökéletesen éles és
tiszta képet biztosít teljes élettartama alatt – akár 10 éven át, napi
8 órás használat mellett is.
Jellemzők:
Műszaki paraméterek:
Optikai paraméterek:
Vetítési paraméterek:
Rendszerparaméterek:
Csatlakozók:
Tápellátási paraméterek:
Audio:
Egyéb paraméterek:
| Operációs rendszer | |
| Kivetítő OS | Android TV 10 |
|---|---|
| Memória | |
| Belső tároló | 32 GB |
| Működési memória | 2 GB |
| Csatolás | |
| Elhelyezkedési lehetőségek | A mennyezetre, A földre |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Projektor csatlakoztathatóság | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, 3.5 mm-es audiocsatlakozó |
| Maximális fogyasztás | 200 W |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Projektor funkciók | Chromecast |
| Vetítési technológia | DLP |
| Keystone korrekció függőleges | 40 ° |
| Keystone korrekció vízszintes | 40 ° |
| Fényerősség (ANSI lumen) | 2200 lm |
| Automatikus fókuszálás | Igen |
| Oldalarány | 16:9 |
| Maximális képátló | 300 cm |
| Maximálisan támogatott felbontás | 2560px |
| Natív felbontás | 3840x2160 |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 208 mm |
| Méret szélesség | 218 mm |
| Méret mélység | 136 mm |
| Súly | 2 g |
| Zaj | 30 dB |
| Egyéb | |
| Hangszórók | 2x5W |
Az Epson EH-TW5300 projektorral hasonlítom össze - mint a Trabant a Mercedes ellen. Jobban világít, papíron kevésbé kellene világítania, sokkal halkabb ventilátor, jobb kép, androidos tévé.
Köszönjük értékelését és vásárlását. Kellemes napot kívánunk.
nem támogatja a Netflixet, az onplay-t nem próbáltuk, javaslom, hogy csatlakozzon pl. a https://www.sunnysoft.cz/z/504PXI-640/xiaomi-mi-tv-stick-4k-eu.html?qn=xiaomi%2Btv%2Bstick.