| Arasson folyamatosan friss zöldségeket |
| Egyszerre 25 növényt termeszt |
| Okosalkalmazás felügyeli a növekedést |
| A tölgyfa kivitel prémium hatást kelt |
25 palántához, bluetooth, alkalmazás, LED izzók 2×16W, automatikus öntözés, 9000 ml-es tartály, tölgyfából készült, 54 palánta a csomagban
Click & Grow 25 lehetővé teszi, hogy élvezze a fenntartható életmódot, amely tele van a legfrissebb és legtáplálóbb
otthoni zöld leveles zöldségekkel. Gondoskodik az öntözésről, a világításról, a csatlakoztatott alkalmazás pedig segít
nyomon követni a növényeket, és tippeket ad a lehető legbőségesebb
termés eléréséhez.
Kulcsfontosságú paraméterek:
Bár minden Click & Grow növényhez alkalmas, szabadalmaztatott tálcarendszerét kifejezetten a leveles zöldségek termesztésére tervezték, folyamatos ültetési és betakarítási ciklusban. Mindig rendelkezésére áll majd egészséges zöldség, amelyet ételeihez adhat:
A Click & Grow 25 rendszert a legegyszerűbb megoldásként tervezték a prémium minőségű leveles zöldségek mindennapi élvezetéhez. Fűszernövények, gyümölcsök és virágok termesztése is lehetséges, de ezekhez más termékeinket ajánljuk.
| Kommunikáció | |
| Csatlakozás a telefonhoz | Bluetooth |
|---|---|
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Mobil alkalmazások | Igen |
| Szín | fehér |
| Víztartály térfogata | 9000 ml |
| A palánták száma | 25 |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 51 mm |
| Méret szélesség | 75,5 mm |
| Méret mélység | 43 mm |
| Súly | 15000 g |