| Friss betakarítás egész évben |
| Akár 51 növény megerőltetés nélkül |
| Önöntözés és okos világítás |
| Bőséges salátaszettel együtt |
Click and Grow Wall Farm növényfal
A Wall Farm vertikális kert egy otthoni függőleges kert, amely friss fűszernövényeket, gyümölcsöket és leveles zöldségeket termeszt Önnek – egész évben és a lehető leghelyibb módon.
Az innovatív Click and Grow technológia az egész éves otthoni élelmiszertermesztést teljesen egyszerűvé teszi. A Smart Soil technológiának köszönhetően ez a vertikális kert minden háztartás, étterem, iskola, zöldségbolt vagy iroda része lehet.
A Wall Farm 3 polccal rendelkezik, amelyek mindegyike teljes mértékben fel van szerelve öntözéssel és világítással. A Wall Farm összesen 51 ültetőhellyel rendelkezik. Ha az automatikus öntözéshez szükséges vízszint lecsökken, a kaspók a világítás villogásával figyelmeztetik Önt.
A csomagban salátakeverék kapszulákat talál: 18× fejes saláta, 18× római saláta, 9× vörös fodros kel és 9× bordásmustár.
Megjegyzés: A Wall Farm 3 csomagra osztva érkezik: az egyik csomag a polcok rétegelt lemez elemeit, a másik a technikai felszerelést (világítás, víztartályok stb.), az utolsó csomag pedig az ültetőkapszulákat tartalmazza.
A teljes csomag az alábbi tételeket tartalmazza:
2× Fejes saláta (9-es csomag)
2× Római saláta (9-es csomag)
Vörös fodros kel
Bordásmustár (9-es csomag)
Rétegelt lemez készlet Wall Farm nagy típushoz
Szerelő készlet
Tulajdonságok:
Paraméterek:
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Mobil alkalmazások | Igen |
|---|---|
| Szín | fehér |
| Virágcserép funkció | fényidőzítő, intelligens talaj |
| Víztartály térfogata | 35000 ml |
| Csírázási idő | 1–2 |
| Növekedési időszak | 1–2 |
| A növény szokásos élettartama | 2–4 |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 2020 mm |
| Méret szélesség | 1348 mm |
| Méret mélység | 400 mm |
| Súly | 7000 g |