Professzionális alkoholszonda pontos érzékelővel, mérési számlálóval és a téves riasztások kiszűrésével, sérült csomagolás
SÉRÜLT CSOMAGOLÁS
A termék új, de a csomagolása sérült. Ennek ellenére a termék bontatlan,
eredeti állapotban van, és teljes csomagolásban, 24 hónap garanciával
kerül kiszállításra.
Professzionális alkoholszonda a BACtrack cégtől, Trace modell. Vékony kialakításának köszönhetően nagyszerű megoldás az alkoholszint mérésére, amely mindig kéznél van.
Főbb jellemzők:
Műszaki adatok:
Az alkoholszonda gyárilag kalibrált!
A készülék egy évig vagy akár 500 mérésig bírja
kalibrálás nélkül! Ezt követően javasoljuk a kalibrálását, hogy az
eredmények továbbra is a lehető legpontosabbak legyenek.
Az alkoholszonda kalibrálását itt rendelheti meg.
Ha nem végzi el a kalibrálást, az alkoholszonda továbbra is működőképes
marad, és a mindennapi használathoz elegendő pontossággal rendelkezik, amely
összemérhető a piacon forgalmazott többi szokásos, nem újrakalibrálható
készülékkel.
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Akkumulátoros tápegység | AA elemek |
|---|---|
| Kommunikáció | |
| Csatlakozás a telefonhoz | Nem lehet |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Érzékelő | elektrokémiai |
| Mérési tartomány min. | 0 ‰ |
| Mérési tartomány max. | 4 ‰ |
| Cserélhető szájrészek | Igen |
| Mértékegységek | BAC |
| Alkohol teszter funkciók | háttérvilágítású kijelző |
| Kalibrálható | Igen |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 108 mm |
| Méret szélesség | 48 mm |
| Méret mélység | 16 mm |
| Súly | 84 g |