| Kijelző | |
| Megjelenítési technológia | LCD |
|---|---|
| Kommunikáció | |
| Támogatja a Dual SIM kártyát | Nem |
| NFC | Nem |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Nagy ellenálló képességű telefon | Nem |
| Alváz | műanyag |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 112 mm |
| Méret szélesség | 60 mm |
| Méret mélység | 11,5 mm |
| 11 | Legtöbbet eladott |
| 1 | Eredeti |
| 2 | Mérőműszerek |
| 36 | Tartók |
| 5 | Töltők |
| 4 | Kábelek reduktor |
| 1 | Érintésmentes |
| 2 | Állványok és rudak |