| Pontosan kimutatja az alacsony sugárzást is |
| Megbízható mérés NRC tanúsítvánnyal |
| Egyszerű kezelhetőség terepen is |
| Nagy, háttérvilágításos LCD kijelző |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 7. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 2. Önnél |
Professzionális radioaktív sugárzásdetektor, számos felhasználási lehetőség, LCD kijelző, egyszerű kezelés, NRC tanúsítvány, tartós kialakítás
A Mestek NC03 Nuclear Radiation Detector egy professzionális radioaktív sugárzásmérő, széleskörű felhasználási lehetőséggel. Alkalmazható atomerőművekben, egészségügyi intézményekben vagy kutatólaboratóriumokban. Hasznos eszköz a veszélyes hulladékkal érintkező dolgozók számára is. A detektor képes érzékelni és mérni a különböző forrásokból származó ionizáló sugárzást, mint például a gamma-sugárzást, a béta-részecskéket és az alfa-részecskéket.
Magas érzékenysége lehetővé teszi a rendkívül alacsony sugárzási szintek észlelését is, míg a pontos mérés megbízhatóságot nyújt a különféle helyzetekben. Egyszerű és intuitív felületének köszönhetően még a tapasztalatlan felhasználók számára is könnyen kezelhető. Hordozhatóságának és könnyű kialakításának köszönhetően a detektor egyszerűen szállítható és különböző helyszíneken használható. Kis mérete és a csomagban található praktikus tok miatt alkalmas terepmunkára. A detektor nagy és átlátható LCD kijelzővel rendelkezik, amely háttérvilágítással is ellátható rossz látási viszonyok között. Beállítható továbbá vibráció és hangjelzés is.
A detektor megfelel minden biztonsági szabványnak, és a Nuclear Regulatory Commission (NRC) tanúsítványával rendelkezik. A Mestek NC03 tehát ideális eszköz a nukleáris sugárzás professzionális monitorozására és mérésére számos szituációban. Az emberek biztonsága mellett a környezetvédelemhez is hozzájárulhat.
Tulajdonságok:
Technikai paraméterek:
| A tartozékok típusa | |
| Eszköz típusa | Sugárzásérzékelő |
|---|---|
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Tápegység | Integrált töltő |
| Nyitvatartási idő | 4 óra |
| Töltési típus | USB-C |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Mobil alkalmazások | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 165 mm |
| Méret szélesség | 63 mm |
| Méret mélység | 32 mm |
| Egyéb | |
| Egyéb jellemzők és funkciók | Automatikus kikapcsolás inaktivitás esetén |
igen, hozza el, amit tesztelni szeretne, rendeljen 1 darabot a boltba, és hagyja, hogy raktáron tartsák.