| Akár 24 óra hűtés |
| Csipesz és stabil talp |
| 720°-ban állítható fújási irány |
| Gondtalan USB-C töltés |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 30. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 4. 29. Önnél |
Erőteljes csíptetős ventilátor, 10000mAh-s újratölthető akkumulátor, akár 24 órás üzemidő, 4 teljesítményfokozat, 720°-ban állítható fújási irány, USB-C töltés
Ez a hordozható, tölthető ventilátor pótolhatatlan társad lesz a kánikulában.
A nagy teljesítményű, 20 cm átmérőjű
Opolar ventilátor egy pillanat alatt pótolhatatlan társaddá
válik a forró napokon. A nagy kapacitású újratölthető
akkumulátornak köszönhetően gyakorlatilag bárhol használhatod,
ahol szükséged van rá. Felhasználása
univerzális. Használhatod bárhol a lakásban vagy az
irodában, magaddal viheted a nyaralóba, sátorozáshoz, a kertbe vagy nyaralásra, de akár sportolás közben is hasznát
veheted spinning, futópadon való futás stb. során.
A ventilátor kétféleképpen rögzíthető. A talpának
köszönhetően egyszerűen felállítható egy sík
felületre, vagy a csipesz segítségével rögzíthető
asztallapra, polcra vagy akár korlátra is, maximum
70 mm-es vastagságig.
Ezenkívül a két csuklónak köszönhetően pontosan
beállíthatod a legmegfelelőbb szögbe. Ez a két csukló lehetővé
teszi a ventilátor beállítását mind vízszintesen
360°-ban, mind függőlegesen 360°-ban.
A legkellemesebb használat érdekében
4 teljesítményfokozat áll rendelkezésre.
Alacsony fokozat: 1350 RPM fordulatszám,
2,8 m/s légáramlási sebesség és akár
24 órás üzemidő.
Közepes fokozat: 1750 RPM fordulatszám,
3,6 m/s légáramlási sebesség és akár
12 órás üzemidő.
Legmagasabb fokozat: 2150 RPM fordulatszám,
4,5 m/s légáramlási sebesség és akár
6 órás üzemidő.
Gazdaságos fokozat: 1350 – 2150 RPM fordulatszám,
2,8–4,5 m/s légáramlási sebesség és akár
12 órás üzemidő. Ebben az üzemmódban a ventilátor
automatikusan váltogatja a teljesítményt.
A ventilátor belsejében egy 10 000 mAh kapacitású
beépített akkumulátor található. Nagy előnye az
USB-C csatlakozón keresztüli töltési
lehetőség (a töltő nem tartozék). Az üzemidő egy
feltöltéssel alacsony teljesítményen akár
24 óra, maximális teljesítményen pedig
akár 6 óra. A ventilátor hátoldalán három LED
dióda található, amelyek az akkumulátor aktuális
állapotát és a töltést jelzik.
Vlastnosti:
Specifikace:
| A tartozékok típusa | |
| Típus | Desktop |
|---|---|
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Az akkumulátor kapacitása | 10000 mAh |
| Működési idő | 24 hod |
| Áramforrás | akkumulátor |
| Kommunikáció | |
| Csatlakozó típusa | USB-C |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Mobil alkalmazások | Nem |
| Szín | fehér |
| Légáramlás (max.) | 4 m/s |
| Sebességek száma | 4 |
| Rezgés | Nem |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 80,5 mm |
| Méret szélesség | 256 mm |
| Méret mélység | 217,5 mm |