| Nagy teljesítményű fény akár 1100 lm |
| Akár 6 órás üzemidő |
| Forgatható talp a pontos megvilágításhoz |
| Powerbank vészhelyzeti töltéshez |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 5. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 890 Ft | 5. 4. Önnél |
Tolsen munkalámpa, 10W COB LED, 1100 lm, tölthető, powerbank funkcióval és forgatható talppal. Ideális munkához, műhelybe és vészhelyzetekre is.
A Tolsen munkalámpa tölthető LED reflektor ideális
megoldás mindazok számára, akiknek megbízható és nagy
teljesítményű világításra van szükségük a műhelyben,
garázsban, építkezésen vagy szabadtéri tevékenységek során.
A strapabíró alumínium szerkezet gumírozott felülettel
kényelmes fogást és nagyfokú ütésállóságot biztosít.
A lámpa forgatható talpa akár 180°-os elforgatást tesz
lehetővé, ami biztosítja a fény rugalmas irányítását pontosan oda, ahol
szükség van rá.
A munkalámpa 10W COB LED diódával van felszerelve, amely
nagy fényerejű üzemmódban akár 1100 lumen maximális
fényáramot, alacsony fényerejű üzemmódban pedig 350 lument
biztosít. A két, 4000 mAh kapacitású tölthető Li-ion akkumulátornak
köszönhetően a lámpa hosszú üzemidőt biztosít –
akár 3 órát nagy fényerejű és 6 órát alacsony fényerejű
üzemmódban.
A lámpa USB-kábellel tölthető, a teljes feltöltés
körülbelül 6 órát vesz igénybe. Praktikus funkció a lámpa powerbankként való használata mobiltelefonok vészhelyzeti
töltéséhez. A töltési állapotot és az akkumulátor fennmaradó
kapacitását mutató intelligens kijelző segít, hogy mindig képben legyen a rendelkezésre álló energiával.
A lámpa CE szabványok szerint tanúsított, ami garantálja a biztonságot
és a megbízhatóságot.
Jellemzők:
Műszaki paraméterek:
| A tartozékok típusa | |
| Írja be | Munka lámpák |
|---|---|
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 4000 mAh |
| Teljesítmény | 10 W |
| Nyitvatartási idő | 6 óra |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Kommunikáció | |
| Csatlakozó típusa | Speciális, USB-A |
| Kialakítás, anyag és szín | |
| Maximális fényáram | 1100 lm |
| Megnövelt tartósság | Igen |
| Egyéb | |
| Világítási módok száma | 2 |
| Funkció | Szórt fény, Power bank |