| Hosszabb üzemidő a vágáshoz |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónapos garancia biztonsága |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 29. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 29. Önnél |
Akkumulátor fűnyíró ollóhoz, Black&Decker SSC1000, 2,2 Ah, 7,2 V, Ni-Mh, gyártó Cameron Sino
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy az Ön készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Black&decker:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Fűnyírók és kerti szerszámok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2200 mAh |
| Akkumulátor típusa | Ni-MH |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,2 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 61 mm |
| Méret szélesség | 44 mm |
| Méret mélység | 36 mm |