| Megbízható üzemidő az irányítóhoz |
| Minőségi Cameron Sino helyettesítő |
| Memóriaeffektus nélkül, hosszabb ideig |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 21. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 20. Önnél |
Akkumulátor Neeo Control 4 NE-RMT-hez, kapacitás 1200 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az eredeti vagy az eszközhöz tervezett kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztók számára a kapacitásvesztésre ennél az
akkumulátornál.
Tulajdonságok
Használati utasítás
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Neeo:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Egyéb eszközök |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 1200 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 68 mm |
| Méret szélesség | 40 mm |
| Méret mélység | 4 mm |