| Hosszabb üzemidő a takarításhoz |
| Minőségi Cameron Sino helyettesítő |
| Memóriaeffektus nélküli töltés |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Sencor SVC 8621TI állóporszívóhoz, kapacitás 3000 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékhez tervezett eredeti vagy kompatibilis töltővel
töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónap garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Sencor:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 22,2 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 117 mm |
| Méret szélesség | 103 mm |
| Méret mélység | 74 mm |