| Visszaadja a porszívó teljes teljesítményét |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 5. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 4. Önnél |
Akkumulátor porszívókhoz, Rowenta AC232001 és Moulinex MX232001, kapacitás 2000 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és minőségi helyettesítője az eredeti
akkumulátornak.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy az Ön készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, garantálja termékei
kiváló minőségét. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az
akkumulátornál.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Moulinex:
Rowenta:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Ni-MH |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 87 mm |
| Méret szélesség | 53 mm |
| Méret mélység | 45 mm |