| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Túltöltés és fordított polaritás elleni védelem |
| 12 hónapos kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 4. 29. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 29. Önnél |
Akkumulátor vezérlőkhöz, Nintendo Switch 2 Joy-Con 2, kapacitás 500 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető a készülékéhez szánt eredeti vagy kompatibilis
töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati utasítás
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Nintendo:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Játékkonzolok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 500 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 50 mm |
| Méret szélesség | 22 mm |
| Méret mélység | 4 mm |