| Az eredeti akkumulátor teljes értékű helyettesítője |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriahatás nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 990 Ft | 6. 3. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 590 Ft | 6. 3. Önnél |
Laptop akkumulátor, Lenovo IdeaPad Duet 5 12, kapacitás 3150 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Ennek az akkumulátornak a gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei
kiváló minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónap garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az
akkumulátornál.
Tulajdonságok
Útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Lenovo:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Laptopok |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3150 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 15,44 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 244 mm |
| Méret szélesség | 98 mm |
| Méret mélység | 5 mm |