| Az eredeti teljes értékű helyettesítője |
| Akár 1200 ciklusos élettartam |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 25. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 22. Önnél |
okosóra akkumulátor, Ticwatch Pro 3, kapacitás 570 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztók számára az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Ticwatch:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Okos órák |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 570 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,85 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 29 mm |
| Méret szélesség | 26 mm |
| Méret mélység | 5 mm |