| Hosszabb takarítás megszakítások nélkül |
| Minőségi csere biztonsággal |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 7. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 6. Önnél |
Akkumulátor porszívókhoz, Rowenta Air Force Light, MS6573, MS657×, MS6573WP/BA0, kapacitás 3500 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az eredeti vagy a készülékéhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos
kapacitásvesztési garanciát vállal erre az akkumulátorra a fogyasztók
számára.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Rowenta:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3500 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 21,6 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 84 mm |
| Méret szélesség | 81 mm |
| Méret mélység | 61 mm |