| Hosszú üzemidő igényes fúráshoz |
| Memóriaeffekt nélkül, kényelmesebben |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor akkus szerszámokhoz, Einhell Rt-Cd18i, Rt-Cd18i ütvefúró, 3,3 Ah kapacitás, 18 V, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónap garanciát
vállal a fogyasztók számára az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Einhell:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | AKU eszközök |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 3300 mAh |
| Akkumulátor típusa | Ni-MH |
| Az akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 144 mm |
| Méret szélesség | 100 mm |
| Méret mélység | 84 mm |