| Hosszú üzemidő 6000 mAh |
| Minőségi Cameron Sino helyettesítő |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Túltöltés és fordított polaritás elleni védelem |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 14. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 13. Önnél |
Tablet akkumulátor, Samsung Galaxy Tab S3 9.7, 6000 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátorának.
Az akkumulátort töltheti a készülékéhez tervezett eredeti vagy
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos garanciát
vállal a fogyasztóknak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Samsung:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Táblagépek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 6000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 166 mm |
| Méret szélesség | 116 mm |
| Méret mélység | 3 mm |