| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Túltöltés elleni védelem |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 7. 8. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 7. 8. Önnél |
Porszívó akkumulátor, Karcher Fc8, 2850 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az Ön eredeti akkumulátorának teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos
kapacitásvesztés elleni garanciát vállal a fogyasztók számára ennél az
akkumulátornál.
Tulajdonságok:
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Karcher:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2850 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 25,2 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 162 mm |
| Méret szélesség | 69 mm |
| Méret mélység | 41 mm |