| Hosszú üzemidő a 8800 mAh-nak köszönhetően |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriahatás nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor táblagépekhez, Samsung Tab Active Pro és továbbiak, 8800 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort a készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállalnak az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati utasítás
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Samsung:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Táblagépek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 8800 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,85 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 165 mm |
| Méret szélesség | 108 mm |
| Méret mélység | 5 mm |