| Hosszabb üzemidő memóriaeffektus nélkül |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Biztonság a cellavédelemnek köszönhetően |
| 12 hónapos kapacitásgarancia |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor szerszámgépekhez, Lux-Tools Abs 12li 396951, kapacitás 2000 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátornak.
Az akkumulátort töltheti az eszközéhez készült eredeti vagy kompatibilis
töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az akkumulátornál.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Lux-Tools:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | AKU eszközök |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 10,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 80 mm |
| Méret szélesség | 49 mm |
| Méret mélység | 22 mm |