| Megbízható helyettesítő az eredeti akkumulátorhoz |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélküli töltés |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 4. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 4. 30. Önnél |
Akkumulátor Easyhome, Homenice, Evolution, Medion porszívókhoz, kapacitás 2600 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és minőségi
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető a készülékéhez tervezett eredeti vagy
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal a kapacitásvesztésre ennél az akkumulátornál.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Easyhome:
Evolution:
Homenice:
Medion:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 10,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 69 mm |
| Méret szélesség | 34 mm |
| Méret mélység | 34 mm |