| Az eredeti akkumulátor megbízható helyettesítője |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 7. 8. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 7. 8. Önnél |
Akkumulátor RobZone Duoro Xcontrol 2 és egyéb robotporszívókhoz, 2600 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátort az eredeti vagy az Ön készülékéhez tervezett kompatibilis
töltővel töltheti.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino vállalat, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónap
garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Robzone:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 14,4 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 69 mm |
| Méret szélesség | 37 mm |
| Méret mélység | 37 mm |
Helló,
Még egyszer köszönjük, hogy vásárolt a Sunnysoft-tól. Örülünk, ha legközelebb is ellátogat hozzánk, és ha ajánlja a Sunnysoft szolgáltatásait ismerőseinek.
Köszönöm.
ez legyen ez: https://www.sunnysoft.cz/z/514PCS-2779/baterie-pro-ecovacs-x500-kk8-deebot-cr120-dibea-haier-robzone-duoro-xclean-2000-mah.html?qn=CS-ECR120VX hasonlítsa össze a méreteket és a csatlakozót.