| Hosszabb élettartam, akár 1200 ciklus |
| Memóriaeffektus nélküli töltés |
| Túltöltés és fordított polaritás elleni védelem |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 5. Önnél |
Akkumulátor ETA Verto 1442 porszívóhoz, kapacitás 2500 mAh, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az eszközéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis töltővel
tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónap garanciát
vállal a fogyasztók számára az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Eta:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2500 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 7,4 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 69 mm |
| Méret szélesség | 37 mm |
| Méret mélység | 23 mm |