| Az eredeti akkumulátor megbízható helyettesítője |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 6. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 5. Önnél |
Akkumulátor Logitech K800 billentyűzethez, kapacitás 1500 mAh, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6 hónapról
12 hónapra
Ennek az akkumulátornak a gyártója, a Cameron Sino vállalat, kiáll
termékei kiváló minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor
kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Logitech:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Billentyűzetek és egerek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 1500 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 86 mm |
| Méret szélesség | 19 mm |
| Méret mélység | 7 mm |