| Visszaadja az óra megbízható üzemidejét |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 6. 30. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 6. 29. Önnél |
Akkumulátor Amazfit Bip okosórához, kapacitás 200mAh, Li-Polymer, gyártó Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az eszközhöz tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, garantálja termékei kiváló
minőségét. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak 12 hónapos
garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Amazfit:
Az akkumulátor a következő eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Okos órák |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 200 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 21 mm |
| Méret szélesség | 21 mm |
| Méret mélység | 4 mm |