| Hosszú üzemidő 15000 mAh |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| 12 hónap kapacitásgarancia |
| Csomagküldő | 890 Ft | 5. 5. Önnél |
| Házhozszállítás | 1 490 Ft | 5. 4. Önnél |
Akkumulátor JBL Charge 5 WiFi hangszóróhoz, 15000 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez egy teljes értékű és kiváló minőségű helyettesítője az eredeti
akkumulátorának.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy az Ön készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Ennek az akkumulátornak a gyártója, a Cameron Sino cég kiáll termékei
kiváló minősége mellett. A minőség bizonyítékaként 12 hónapos
garanciát vállal a fogyasztóknak az akkumulátor
kapacitásvesztésére.
Tulajdonságok
Útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Jbl:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Hangszórók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 15000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,7 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 74 mm |
| Méret szélesség | 46 mm |
| Méret mélység | 43 mm |
Helló, lehetséges a PCS-6049 akkumulátort, amely a jbl charge 5 WiF-hez tartozik, használni a jbl charge-ban wifi nélkül? Köszönöm és szép napot kívánok!
Helló, hasonlítsa össze az akkumulátoron lévő jelöléssel? Az akkumulátor egyenértékű ezekkel az eredeti akkumulátorokkal 5 PRO-INR21700M50LT-1S3P, ha ugyanaz, akkor igen.