| Visszaállítja a Shark porszívó teljesítményét |
| Minőségi Cameron Sino helyettesítő |
| Memóriahatás-mentes |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Shark Brushroll IZ202 és egyéb állóporszívókhoz, 2000 mAh kapacitás, Li-Ion, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor tölthető az eredeti vagy a készülékéhez tervezett
kompatibilis töltővel.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Shark:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok megfelelője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Porszívók és robotporszívók |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor feszültsége | 25,2 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 172 mm |
| Méret szélesség | 117 mm |
| Méret mélység | 54 mm |