| Hosszú üzemidő 8400 mAh |
| Minőségi Cameron Sino helyettesítő |
| Akár 1200 töltési ciklus |
| Memóriaeffektus nélkül |
| Rendelésre |
|---|
| Az árut a megrendelés alapján biztosítjuk. A szállításról a megrendelés kézhezvételekor kap értesítést, vagy küldje el nekünk e-mailben. |
Akkumulátor Xiaomi Mi Pad 4 Plus tablethez, 8400 mAh kapacitás, Li-Pol, gyártó: Cameron Sino Technology
Ez az eredeti akkumulátor teljes értékű és kiváló minőségű
helyettesítője.
Az akkumulátor az Ön készülékéhez tervezett eredeti vagy kompatibilis
töltővel tölthető.
Kiterjesztett garancia a kapacitásvesztésre 6-ról
12 hónapra
Az akkumulátor gyártója, a Cameron Sino cég, kiáll termékei kiváló
minősége mellett. A minőség bizonyítékaként a fogyasztóknak
12 hónapos garanciát vállal az akkumulátor kapacitásvesztésére.
Jellemzők
Használati útmutató
A használati útmutatót ezen az
oldalon találja.
Paraméterek
Kompatibilitás
Xiaomi:
Az akkumulátor az alábbi eredeti akkumulátorok helyettesítője
| A tartozékok típusa | |
| A készülék gyártójának eredeti tartozéka | Nem |
|---|---|
| Akkumulátorok a | Táblagépek |
| Tápegység és akkumulátorok | |
| Újratölthető | Igen |
| Az akkumulátor kapacitása | 8400 mAh |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Az akkumulátor feszültsége | 3,8 V |
| Méretek és súly | |
| Méret magasság | 166 mm |
| Méret szélesség | 154 mm |
| Méret mélység | 3 mm |